641438-2026 - Ergebnis
Ungarn – Bau von Bahnhöfen – Dél-balatoni vasútállomások építési munkái - 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dél-balatoni vasútállomások építési munkái - 3
Beschreibung: Dél-balatoni vasútállomások építési munkái - 3 1. rész: Balatonlelle vasúti megállóhely felvételi épületének és előterének rekonstrukciója 2. rész: Balatonboglár vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója 3. rész: Bélatelep vasúti megállóhely felvételi épületének és előterének rekonstrukciója A közbeszerzés mennyisége: Dél-balatoni vasútállomások építési munkái – 3 1. rész: Balatonlelle vasúti megállóhely felvételi épületének és előterének rekonstrukciója A kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, a sikeres műszaki átadáshoz és a használatba vételhez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - A meglévő állomásépület elbontását követően részben a helyére kerülő új 507 m2 nettó alapterületű felvételi épület működő üzem mellett (állomási vasúti üzem, utasforgalom, jegyárusítás, utasváró, és az utasok szociális ellátásának biztosításával) történő építése, mely tartalmazza a napelemes rendszer telepítését, 1 db földgáz üzemű tüzelőberendezés telepítését, továbbá 1 db klímaberendezés kiépítését, valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése, a kapcsolódó távközlési, utasinformációs és kiszolgáló rendszerek, biztosítóberendezési munkák kiépítésével; - 804 m2 alapterületen térkő burkolat építése; - környezetrendezés 1582 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is. Az üzemeltetési feladatok támogatása érdekében építményinformációs modell (BIM) alapú megvalósulási dokumentációt kell készíteni, amit a kivitelezés folyamatában végzett folyamatos, az eltakarásra kerülő létesítmények, szerkezeti részek digitális geodéziai felmérése alapján kell felépíteni. 2. rész: Balatonboglár vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója a kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, a sikeres műszaki átadáshoz szükséges hozzájárulás megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - A meglévő 358 m2 nettó alapterületű állomásépület működő üzem (állomási vasúti üzem, utasforgalom, jegyárusítás, utasváró, és az utasok szociális ellátásának biztosítása) mellett történő külső és belső átalakítása során falbontások, nyílásmegszüntetések, új nyílások és új falak készülnek a műszaki dokumentáció alapján az abban szereplő mennyiségek szerint, energetikai korszerűsítése a nyílászárók korszerűsítésével, napelemes rendszer telepítésével, 1 db földgáz üzemű tüzelőberendezés telepítésével, továbbá 1 db klímaberendezés kiépítésével (tekintettel az épület helyi védett jellegére, így az épületnek az átalakítást követően nem kell megfelelnie a 176/2008. (VI.30.) Korm. rendelet szerinti előírásoknak), valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése, a kapcsolódó távközlési, utasinformációs és kiszolgáló rendszerek, biztosítóberendezési munkák kiépítésével; - 1 db 3,85 x 5,50 m méretű meglévő aszfaltburkolaton felfestéssel kialakításra kerülő mozgássérült várakozóhely; - 95 m2 alapterületen térkő burkolat építése; - környezetrendezés 1383 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is. Az üzemeltetési feladatok támogatása érdekében építményinformációs modell (BIM) alapú megvalósulási dokumentációt kell készíteni, amit a kivitelezés folyamatában végzett folyamatos, az eltakarásra kerülő létesítmények, szerkezeti részek digitális geodéziai felmérése alapján kell felépíteni. 3. rész: Bélatelep vasúti megállóhely felvételi épületének és előterének rekonstrukciója a kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, a sikeres műszaki átadáshoz és a forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. A főbb mennyiségek a következők: - A meglévő 231 m2 nettó alapterületű, helyi védettségű állomásépület működő üzem (állomási vasúti üzem biztosítása) mellett történő külső és belső átalakítása során falbontások, nyílásmegszüntetések, új nyílások és új falak készülnek a műszaki dokumentáció alapján az abban szereplő mennyiségek szerint, energetikai korszerűsítése a nyílászárók korszerűsítésével, valamint a zárófödém hőszigetelésével 72 m2 felületen, továbbá a klimatizálás megvalósítása 2 db klímaberendezés kiépítésével (tekintettel az épület helyi védett jellegére, így az épületnek az átalakítást követően nem kell megfelelnie a 176/2008. (VI.30.) Korm. rendelet szerinti előírásoknak), valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése, a kapcsolódó távközlési, utasinformációs és kiszolgáló rendszerek, biztosítóberendezési munkák kiépítésével; - 1 db K+R kialakítása a meglévő aszfalt burkolaton felfestéssel, 1 db 3,60 x 5,50 m méretű térkő burkolatú mozgássérült várakozóhely kiépítése a hozzá vezető 5,00 méter szélességű aszfalt burkolatú feltáró úttal; - 199 m2 alapterületen térkő burkolat építése; - 131 m2 alapterületen terméskő burkolat építése; - környezetrendezés 675 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, új növényzet, valamint a gondozásukhoz szükséges öntözőrendszer telepítését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is. Az üzemeltetési feladatok támogatása érdekében építményinformációs modell (BIM) alapú megvalósulási dokumentációt kell készíteni, amit a kivitelezés folyamatában végzett folyamatos, az eltakarásra kerülő létesítmények, szerkezeti részek digitális geodéziai felmérése alapján kell felépíteni.
Vorherige Bekanntmachung: 281078-2025
Interne Kennung: EKR002076542024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213321 Bau von Bahnhöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Balatonlelle vasúti megálló felv. épül. rekonstr.
Beschreibung: 1. rész: Balatonlelle vasúti megállóhely felvételi épületének és előterének rekonstrukciója a kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, a sikeres műszaki átadáshoz és a használatba vételhez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - A meglévő állomásépület elbontását követően részben a helyére kerülő új 507 m2 nettó alapterületű felvételi épület működő üzem mellett (állomási vasúti üzem, utasforgalom, jegyárusítás, utasváró, és az utasok szociális ellátásának biztosításával) történő építése, mely tartalmazza a napelemes rendszer telepítését, 1 db földgáz üzemű tüzelőberendezés telepítését, továbbá 1 db klímaberendezés kiépítését, valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése, a kapcsolódó távközlési, utasinformációs és kiszolgáló rendszerek, biztosítóberendezési munkák kiépítésével; - 804 m2 alapterületen térkő burkolat építése; - környezetrendezés 1582 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is. Az üzemeltetési feladatok támogatása érdekében építményinformációs modell (BIM) alapú megvalósulási dokumentációt kell készíteni, amit a kivitelezés folyamatában végzett folyamatos, az eltakarásra kerülő létesítmények, szerkezeti részek digitális geodéziai felmérése alapján kell felépíteni. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002076542024/1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Menge: 507 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: Balatonboglár vasútáll. felv. épül. rekonstr.
Beschreibung: 2. rész: Balatonboglár vasútállomás felvételi épületének és előterének rekonstrukciója a kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, a sikeres műszaki átadáshoz szükséges hozzájárulás megszerzésével. Az elvégzendő főbb feladatok és mennyiségek a következők: - A meglévő 358 m2 nettó alapterületű állomásépület működő üzem (állomási vasúti üzem, utasforgalom, jegyárusítás, utasváró, és az utasok szociális ellátásának biztosítása) mellett történő külső és belső átalakítása során falbontások, nyílásmegszüntetések, új nyílások és új falak készülnek a műszaki dokumentáció alapján az abban szereplő mennyiségek szerint, energetikai korszerűsítése a nyílászárók korszerűsítésével, napelemes rendszer telepítésével, 1 db földgáz üzemű tüzelőberendezés telepítésével, továbbá 1 db klímaberendezés kiépítésével (tekintettel az épület helyi védett jellegére, így az épületnek az átalakítást követően nem kell megfelelnie a 176/2008. (VI.30.) Korm. rendelet szerinti előírásoknak), valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése, a kapcsolódó távközlési, utasinformációs és kiszolgáló rendszerek, biztosítóberendezési munkák kiépítésével; - 1 db 3,85 x 5,50 m méretű meglévő aszfaltburkolaton felfestéssel kialakításra kerülő mozgássérült várakozóhely; - 95 m2 alapterületen térkő burkolat építése; - környezetrendezés 1383 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is. Az üzemeltetési feladatok támogatása érdekében építményinformációs modell (BIM) alapú megvalósulási dokumentációt kell készíteni, amit a kivitelezés folyamatában végzett folyamatos, az eltakarásra kerülő létesítmények, szerkezeti részek digitális geodéziai felmérése alapján kell felépíteni. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002076542024/2
Menge: 358 Quadratmeter
Los: LOT-0003
Titel: Bélatelep vasúti megálló. felv. épül. rekonstr.
Beschreibung: 3. rész: Bélatelep vasúti megállóhely felvételi épületének és előterének rekonstrukciója a kapcsolódó vízépítési, közmű kiváltási, valamint egyéb építési és bontási munkákkal együtt, a szükséges egyeztetések lefolytatásával, valamint minden az építéshez, a sikeres műszaki átadáshoz és a forgalomba helyezéshez szükséges hozzájárulás, engedély megszerzésével. A főbb mennyiségek a következők: - A meglévő 231 m2 nettó alapterületű, helyi védettségű állomásépület működő üzem (állomási vasúti üzem biztosítása) mellett történő külső és belső átalakítása során falbontások, nyílásmegszüntetések, új nyílások és új falak készülnek a műszaki dokumentáció alapján az abban szereplő mennyiségek szerint, energetikai korszerűsítése a nyílászárók korszerűsítésével, valamint a zárófödém hőszigetelésével 72 m2 felületen, továbbá a klimatizálás megvalósítása 2 db klímaberendezés kiépítésével (tekintettel az épület helyi védett jellegére, így az épületnek az átalakítást követően nem kell megfelelnie a 176/2008. (VI.30.) Korm. rendelet szerinti előírásoknak), valamint a felvételi épületet kiszolgáló közművek átalakítása, kiépítése, a kapcsolódó távközlési, utasinformációs és kiszolgáló rendszerek, biztosítóberendezési munkák kiépítésével; - 1 db K+R kialakítása a meglévő aszfalt burkolaton felfestéssel, 1 db 3,60 x 5,50 m méretű térkő burkolatú mozgássérült várakozóhely kiépítése a hozzá vezető 5,00 méter szélességű aszfalt burkolatú feltáró úttal; - 199 m2 alapterületen térkő burkolat építése; - 131 m2 alapterületen terméskő burkolat építése; - környezetrendezés 675 m2 teljes alapterületen előtérrendezési munka, mely tartalmazza a gyalogosfelületek és kapcsolódó zöldfelületek rendezését, új növényzet, valamint a gondozásukhoz szükséges öntözőrendszer telepítését, beleértve a környezetarchitektúra elemeket is. Az üzemeltetési feladatok támogatása érdekében építményinformációs modell (BIM) alapú megvalósulási dokumentációt kell készíteni, amit a kivitelezés folyamatában végzett folyamatos, az eltakarásra kerülő létesítmények, szerkezeti részek digitális geodéziai felmérése alapján kell felépíteni. A részletes feladatleírást a Közbeszerzési Dokumentáció (KD) tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002076542024/3
Menge: 231 Quadratmeter