641444-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Dostawy gazu ziemnego na potrzeby Zarządu Zlewni w Nysie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy gazu ziemnego na potrzeby Zarządu Zlewni w Nysie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E, obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do budynków Zarządu Zlewni w Nysie z przeznaczeniem na cele opałowe (centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa) oraz do gotowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne KennungV.ROZ.2710.121.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001