641449-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez stawu biodrowego oraz kolanowego z jednoczesnym utworzeniem magazynu depozytowego, użyczeniem sprzętu wielorazowego użytku oraz dzierżawą ortopedycznego robota chirurgicznego z ramieniem robotycznym w okresie 36 miesięcy dla potrzeb Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu wraz z przeprowadzeniem szkoleń personelu.
Beschreibung: Dostawa endoprotez stawu biodrowego oraz kolanowego z jednoczesnym utworzeniem magazynu depozytowego, użyczeniem sprzętu wielorazowego użytku oraz dzierżawą ortopedycznego robota chirurgicznego z ramieniem robotycznym w okresie 36 miesięcy dla potrzeb Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu wraz z przeprowadzeniem szkoleń w zakresie implantacji dla 2 lekarzy i 2 instrumentariuszek.
Interne Kennung: 32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80561000 Ausbildung in Gesundheitsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Dostawa endoprotez stawu biodrowego oraz kolanowego z jednoczesnym utworzeniem magazynu depozytowego, użyczeniem sprzętu wielorazowego użytku oraz dzierżawą ortopedycznego robota chirurgicznego z ramieniem robotycznym. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 1, 1B do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 32/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Additional classification (cpv): 80561000 Health training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet Nr 1