641489-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fernmeldebedarf – Využití 5G telematických systémů pro zvýšení bezpečnosti dopravy a informovanosti řidičů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Využití 5G telematických systémů pro zvýšení bezpečnosti dopravy a informovanosti řidičů
Beschreibung: Účelem realizace veřejné zakázky je dodávka HW a SW řešení pro zajištění řešení projektu „Využití 5G telematických systémů pro zvýšení bezpečnosti dopravy a informovanosti řidičů“ (reg. č.: CZ.31.6.0/0.0/0.0/23_087/0008875) spolufinancovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy (NPO), 2. výzvy – Demonstrativní aplikace ekosystému sítí 5G pro chytrá města, obce a regiony (1.4.1.6). Předmětem plnění veřejné zakázky je využití 5G technologie s cílem zvýšit úroveň bezpečnosti a informovanosti účastníků silničního provozu v městě Bílina. Toho bude dosaženo instalací nových dopravních detektorů včetně navazujících technologických komponent a zřízením digitálního dopravního datového centra pro analýzu dat. Mezi dílčí cíle veřejné zakázky patří analýza objemu tranzitní dopravy, kvantifikace počtu a typu projíždějících vozidel a získávání dat pro pokročilé analytické operace. Součástí plnění je dodávka inteligentních detekčních bodů na příjezdu do města. Cílem je nejen sbírat data, ale také vytvořit nástroje pro komunikaci s účastníky silničního provozu, integrovat dopravní informace z různých zdrojů a poskytovat datové a informační služby městu i jeho obyvatelům.
Interne Kennung: BIL-5G
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 34972000 Verkehrsfluss-Messsystem, 45316200 Installation von Signalanlagen, 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 48820000 Server, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Účelem realizace veřejné zakázky je dodávka HW a SW řešení pro zajištění řešení projektu „Využití 5G telematických systémů pro zvýšení bezpečnosti dopravy a informovanosti řidičů“ (reg. č.: CZ.31.6.0/0.0/0.0/23_087/0008875) spolufinancovaného prostřednictvím Národního plánu obnovy (NPO), 2. výzvy – Demonstrativní aplikace ekosystému sítí 5G pro chytrá města, obce a regiony (1.4.1.6). Předmětem plnění veřejné zakázky je využití 5G technologie s cílem zvýšit úroveň bezpečnosti a informovanosti účastníků silničního provozu v městě Bílina. Toho bude dosaženo instalací nových dopravních detektorů včetně navazujících technologických komponent a zřízením digitálního dopravního datového centra pro analýzu dat. Mezi dílčí cíle veřejné zakázky patří analýza objemu tranzitní dopravy, kvantifikace počtu a typu projíždějících vozidel a získávání dat pro pokročilé analytické operace. Součástí plnění je dodávka inteligentních detekčních bodů na příjezdu do města. Cílem je nejen sbírat data, ale také vytvořit nástroje pro komunikaci s účastníky silničního provozu, integrovat dopravní informace z různých zdrojů a poskytovat datové a informační služby městu i jeho obyvatelům. Předmětem plnění veřejné zakázky je proto konkrétně: a) Zajištění podpůrných služeb pro potřeby aplikačního řešení. b) Pořízení dopravních detektorů a navazujícího vybavení. c) Zřízení digitálního dopravního datového centra. d) Služby integrace, testování a optimalizace systému aplikačního řešení. e) Provoz, 5G konektivita a technická podpora.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen, 34972000 Verkehrsfluss-Messsystem, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 45316200 Installation von Signalanlagen, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 48820000 Server, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávky, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější za předpokladu, že pův. nabízený nebude již prokazatelně k dispozici a při splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny.