2. Verfahren
Verfahren
Titel: Iebūvējamo un individuāli izgatavojamo mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Nītaures mūzikas un mākslas pamatskolā
Beschreibung: Iebūvējamo un individuāli izgatavojamo mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Nītaures mūzikas un mākslas pamatskolā
Interne Kennung: CNP 2026/29
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39515100 Gardinen, 39515400 Sichtschutz, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Aizkaru un žalūziju izgatavošana, piegāde un uzstādīšana