2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Ubezpieczenie mienia oraz sprzętu elektronicznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu”
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR). 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI). 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a-1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załącznikach do SWZ/OPZ. 3.Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 4.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp. - 20% wartości dla zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej (audyt techniczny). W wizji lokalnej będą mogli wziąć udział Wykonawcy, którzy złożą wniosek o udział w wizji lokalnej ze wskazaniem lokalizacji, której ma dotyczyć wizja lokalna. Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 28.11.2025 r. Po otrzymaniu wniosków Zamawiający zamieści na platformie mentor.logintrade.net szczegółowy harmonogram dla poszczególnych lokalizacji oraz prześle na adres mailowy podany we wniosku o udziale w wizji lokalnej.
Interne Kennung: DZP/252/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia oraz sprzętu elektronicznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66515000-3 - usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 1) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR). 2) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI). 2.Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1a-1b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załącznikach do SWZ/OPZ. 3.Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 4.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp. - 20% wartości dla zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej (audyt techniczny). W wizji lokalnej będą mogli wziąć udział Wykonawcy, którzy złożą wniosek o udział w wizji lokalnej ze wskazaniem lokalizacji, której ma dotyczyć wizja lokalna. Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 28.11.2025 r. Po otrzymaniu wniosków Zamawiający zamieści na platformie mentor.logintrade.net szczegółowy harmonogram dla poszczególnych lokalizacji oraz prześle na adres mailowy podany we wniosku o udziale w wizji lokalnej.