2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej Powiatu Lwóweckiego oraz powiatów ościennych, z którymi zostanie zawarte stosowne porozumienie w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r..
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001