2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie Noorderwold-Eemvallei
Beschreibung: Het Flevo-landschap maakt zich sterk voor de natuur, het landschap en de cultuurhistorie in Flevoland. Het project Noorderwold-Eemvallei is door de provincie Flevoland binnen het Programma Nieuwe Natuur toegewezen voor natuurcompensatie. Het Flevo-landschap start met het project Noorderwold-Eemvallei, deelgebied 1, deelgebied 2 noord en zuid en een kleine opgave in deelgebied 3. Het Flevo-landschap zoekt een aannemer voor het uitvoeren van grondwerk in een nu hoofdzakelijk landbouwgebied. Totaal zal er ongeveer 700.000 m3 grond ontgraven en verwerkt moeten worden (klei met veenlagen). Het Flevo-landschap zoekt een aannemer die ervaren is in het uitvoeren van natuurtechnisch grootgrondverzet met alle specifieke uitvoeringstechnische zaken van dien. Totaal zal er circa 700.000 m3 grond ontgraven en verwerkt moeten worden (klei met veenlagen) - natuurtechnisch groot grondverzet met alle bijbehorende specifieke uitvoeringstechnische zaken in brede zin.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Geen percelen
Beschreibung: Het Flevo-landschap heeft er gemotiveerd voor gekozen om de opdracht niet in percelen op te delen. Zie de Selectieleidraad voor deze motivatie. Circa 700.000 m3 groot natuurtechnisch grondverzet
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten