64158-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Planung von Stromversorgungssystemen – TR Štěchovice-zvýšení zkratové odolnosti_projektová dokumentace
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTR Štěchovice-zvýšení zkratové odolnosti_projektová dokumentace
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování realizační projektové dokumentace na stavbu č. IE-12-6010639 spočívající ve zvýšení zkratové odolnosti TR 110/22 kV Štěchovice ve Středočeském kraji. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/21/V00003990
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
LosLOT-0001