641607-2026 - Ergebnis
Slowenien – Reparatur- und Wartungsdienste – Vzdrževanje laboratorijske diagnostične opreme proizvajalcev Thermo Fisher Scientific, Chromsystems in Perkin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje laboratorijske diagnostične opreme proizvajalcev Thermo Fisher Scientific, Chromsystems in Perkin
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev izrednega popravila laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Thermo Fisher Scientific, Chromsystems in Perkin (korektivno vzdrževanje) ter rednega servisa laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Thermo Fisher Scientific, Chromsystems in Perkin (redno preventivno vzdrževanje).
Interne Kennung: JN-76200
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vzdrževanje laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Thermo Fisher Scientific
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev izrednega popravila laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Thermo Fisher Scientific (korektivno vzdrževanje) ter rednega servisa laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Thermo Fisher Scientific (redno preventivno vzdrževanje).
Interne Kennung: 554530
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Vzdrževanje laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Chromsystems
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev izrednega popravila laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Chromsystems (korektivno vzdrževanje) ter rednega servisa laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Chromsystems (redno preventivno vzdrževanje).
Interne Kennung: 554531
Los: LOT-0003
Titel: Vzdrževanje laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Perkin
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev izrednega popravila laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Perkin (korektivno vzdrževanje) ter rednega servisa laboratorijske diagnostične opreme proizvajalca Perkin (redno preventivno vzdrževanje).
Interne Kennung: 554532