641612-2026 - Ergebnis
Estland – Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle – Mustamäe ja Kristiine jäätmeveo piirkondadest korraldatud jäätmeveo raames kogutud jäätmete töötlemine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mustamäe ja Kristiine jäätmeveo piirkondadest korraldatud jäätmeveo raames kogutud jäätmete töötlemine
Beschreibung: Riigihanke ese on Mustamäe ja Kristiine jäätmeveo piirkonnast korraldatud jäätmeveo raames kogutud jäätmete vastuvõtmine ja töötlemine. Teenuse tehniline kirjeldus on esitatud alusdokumentide lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308996-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Mustamäe ja Kristiine jäätmeveo piirkondade biojäätmete käitluskoht
Beschreibung: Mustamäe ja Kristiine jäätmeveo piirkondade biojäätmete käitluskoht / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 308996-0002