641614-2026 - Wettbewerb
Belgien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – RO Sensoren afvalsystemen
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO Sensoren afvalsystemen
Beschreibung: Digipolis zoekt, onder andere voor Stad Antwerpen, een partner die instaat voor leveren, plaatsen en onderhouden van: • Sensoren en het uitlezen van de actuele vullingsgraad van kleinvolume-afvalsystemen zoals papiermanden en andere (afval)systemen; • Software om de actuele vullingsgraad van (afval)systemen op te volgen, de vullingsgraadevolutie te voorspellen a.d.h.v. historische meetgegevens en daarna de volledige en meest optimale route voor de ophaalvoertuigen te plannen om de lediging te kunnen uitvoeren. Daarbij moeten de beschikbare wagens optimaal ingezet worden op het terrein afhankelijk van de benodigde capaciteit voor ledigingen. Deze software wordt ingezet voor zowel de bestaande, al geplaatste sensoren als de toekomstig te plaatsen sensoren. Het is niet de bedoeling om alle bestaande sensoren te vervangen. Wel moeten alle sensoren, bestaande en nieuwe, in één softwaresysteem raadpleegbaar zijn. De software moet ook unieke, zelf te kiezen ophaalpunten, bijv. om sluikstort op te halen, kunnen opnemen in de routeberekening. Deze opdracht heeft als doel een optimale lediging te realiseren rekening houdend met personeel, werktijd, voertuigen, gewicht, volume, verbruik, CO2-uitstoot, kosten en verkeerssituaties. De opdracht wordt opgedeeld in twee percelen: • Perceel 1: raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en onderhouden van sensoren voor bovengrondse afvalsystemen en papiermanden inclusief realtime API met sensordata. • Perceel 2: raamovereenkomst voor het aanbieden van een softwareoplossing zoals hierboven beschreven.
Interne Kennung: C00884
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: C00884 - 1
Beschreibung: • Perceel 1: raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en onderhouden van sensoren voor bovengrondse afvalsystemen en papiermanden inclusief realtime API met sensordata.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: C00884 - 2
Beschreibung: • Perceel 2: raamovereenkomst voor het aanbieden van een softwareoplossing zoals hierboven beschreven.
Interne Kennung: 2