641630-2026 - Ergebnis
Rumänien – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Piese si accesorii pentru vehicule Man si Tatra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Piese si accesorii pentru vehicule Man si Tatra
Beschreibung: „Piese de schimb si accesorii pentru vehicule MAN si Tatra- 2 loturi, 1.834 bucati defalcate astfel: Lot 1 - „Piese de schimb si accesorii pentru vehicule MAN’’ -1228 bucati Lot 1 - „Piese de schimb si accesorii pentru vehicule Tatra’’- 606 bucati Entitatea contractanta va răspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul-limită stabilit prin anuntul de participare. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18, entitate contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor conform Art. 173 din legea nr. 99/2016 modificata si completata prin OUG nr.107/2017 si OUG nr 45/2018.
Interne Kennung: 14056826/2025/RGZ_P_009_TTM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Piese de schimb si accesorii pentru vehicule MAN
Beschreibung: Piese pentru vehicule MAN - Cantitate maxima – 1228 bucati
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Piese de schimb si accesorii pentru vehicule Tatra
Beschreibung: Piese pentru vehicule Tatra- Cantitate maxima – 606 bucati
Interne Kennung: 2