2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja usług marketingowych zmierzających do promocji i stymulacji pasażerskiego ruchu lotniczego na trasie Lotnisko Warszawa-Radom – Oslo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja kompleksowych działań marketingowych zmierzających do promocji i stymulacji pasażerskiego ruchu lotniczego na trasie Lotnisko Warszawa-Radom – Oslo w sezonie Zima 2026/2027. Działania promocyjne będą ukierunkowane na zwiększenie rozpoznawalności połączenia, budowanie świadomości kierunku Oslo jako atrakcyjnej destynacji turystycznej, biznesowej i city-breakowej oraz zachęcenie pasażerów do wyboru Lotniska Warszawa-Radom jako dogodnego lotniska wylotowego.
Interne Kennung: 197/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Promocja i stymulacja pasażerskiego ruchu lotniczego na trasie Lotnisko Warszawa-Radom – Oslo