641676-2026 - Ergebnis
Rumänien – Verbrauchsmaterial für Nierendialyse – ACORD-CADRU DE FURNIZARE CONSUMABILE PENTRU DIALIZA RENALA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD-CADRU DE FURNIZARE CONSUMABILE PENTRU DIALIZA RENALA
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare consumabile pentru dializa renala. Descrierea produselor se regaseste in caietul de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor: 15 zile Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 10 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4547117_2024_PAAPD1474179
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MATERIALE SANITARE PENTRU DIALIZA RENALA
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare consumabile pentru dializa renala. Descrierea produselor se regaseste in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: CATETERE PENTRU DIALIZA RENALA
Interne Kennung: 2