2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de levering en berzorging van verse, gewassen en gesneden groenten en rauwkost, klaar voor gebruik, aardappelen, evenals verse, gewassen en gesneden fruitproducten, afkomstig uit de conventionele en biologische landbouw
Beschreibung: Overheidsopdracht voor de levering en berzorging van verse, gewassen en gesneden groenten en rauwkost, klaar voor gebruik, aardappelen, evenals verse, gewassen en gesneden fruitproducten, afkomstig uit de conventionele en biologische landbouw
Interne Kennung: PPP0XD-522/6128/LCB-DBK-2026-008-bis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kant-en-klare verse groenten – 4de gamma – uit conventionele landbouw
Beschreibung: Kant-en-klare verse groenten – 4de gamma – uit conventionele landbouw
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-008-bis_1
Los: LOT-0002
Titel: Kant-en-klare verse groenten – 4de gamma – uit biologische landbouw
Beschreibung: Kant-en-klare verse groenten – 4de gamma – uit biologische landbouw
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-008-bis 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Geschilde, gedeeltelijk gekookte aardappelen, verpakt onder beschermende atmosfeer, uit conventionele landbouw
Beschreibung: Geschilde, gedeeltelijk gekookte aardappelen, verpakt onder beschermende atmosfeer, uit conventionele landbouw
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-008-bis 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0004
Titel: Kant-en-klare rauwkosten – 4de gamma – uit conventionele landbouw
Beschreibung: Kant-en-klare rauwkosten – 4de gamma – uit conventionele landbouw
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-008-bis 4_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03221320 Salatblätter, 03221000 Gemüse
Los: LOT-0005
Titel: Gewassen en gesneden vers fruit uit de conventionele landbouw
Beschreibung: Gewassen en gesneden vers fruit uit de conventionele landbouw
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-008-bis 5_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332100 Verarbeitetes Obst