641714-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Projektové dokumentace 03/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjektové dokumentace 03/2025
BeschreibungPředmětem smlouvy je zpracování projektových dokumentací v souladu s platnou právní úpravou zadávacích řízení pro výběr zhotovitelů samotné stavby (zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů a prováděcích předpisů), a to dokumentace ve stupni dokumentace pro vydání společného povolení (DUSP), projektová dokumentace provozních souborů, dokumentace pro provádění stavby (DPS) včetně všech potřebných průzkumů. Dále je předmětem zakázky výkon inženýrské činnosti a autorský dozor.
Interne KennungProjektové dokumentace 03/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást I: Přemyslovců 1029/24, 1030/26, Klicperova 1032/9, Závišova 1031/4
BeschreibungJedná se o stávající bytové domy svěřené do správy zadavatele.
Interne KennungČást I: Přemyslovců 1029/24, 1030/26, Klicperova 1032/9, Závišova 1031/4
LosLOT-0003
TitelČást III: Lomená 935/1
Interne KennungČást III: Lomená 935/1
LosLOT-0002
TitelČást II: Zelená 2524/72, 2527/86
Interne KennungČást II: Zelená 2524/72, 2527/86