2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oraz dostarczenie samochodu osobowego typu kombi, oznaczonego jako pojazd Służby Celno-Skarbowej z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie w Mazowieckim Urzędzie Celno-Skarbowym w Warszawie
Beschreibung: Zakup oraz dostarczenie samochodu osobowego typu kombi, oznaczonego jako pojazd Służby Celno-Skarbowej z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie w Mazowieckim Urzędzie Celno-Skarbowym w Warszawie
Vorherige Bekanntmachung: 337468-2024
Interne Kennung: BOU-V.272.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oraz dostarczenie samochodu osobowego typu kombi, oznaczonego jako pojazd Służby Celno-Skarbowej z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie w Mazowieckim Urzędzie Celno-Skarbowym w Warszawie.
Beschreibung: Zakup oraz dostarczenie samochodu osobowego typu kombi, oznaczonego jako pojazd Służby Celno-Skarbowej z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie w Mazowieckim Urzędzie Celno-Skarbowym w Warszawie.