641721-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa systemu monitorowania parametrów życiowych pacjenta z centralą dla 12 stanowisk dla Oddziału Intensywnej Terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu monitorowania parametrów życiowych pacjenta z centralą dla 12 stanowisk dla Oddziału Intensywnej Terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie systemu monitorowania parametrów życiowych pacjenta z centralą dla 12 stanowisk zwanych dalej „urządzeniami medycznymi” na Oddziale Intensywnej Terapii w siedzibie Zamawiającego. 2.Szczegółowe wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno – użytkowych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ - zestawienie wymaganych minimalnych parametrów techniczno-użytkowych.
Interne KennungSzp-241/FZ-071/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnd
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie - KARDIOMONITOR WYSOKIEJ KLASY DLA OIT Z MODUŁEM TRANSPORTOWYM, POMIAREM PICCO I KALORYMETRII POŚREDNIEJ – 12 sztuk, STANOWISKO CENTRALNEGO MONITOROWANIA PACJENTA – 2 sztuki
Interne KennungSzp-241/FZ-071/2025 Zadanie