2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling en beheer van Microsoft Dynamics
Beschreibung: De NVAO beoogt met deze aanbesteding te komen tot een dienstverleningsovereenkomst met één Leverancier aangaande de outsourcing van de dienstverlening van de ontwikkeling en beheer van Microsoft Dynamics 365. Euro 1.000.000,00 gedurende de gehele looptijd
Interne Kennung: Proejct 1362
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De NVAO beoogt met deze aanbesteding te komen tot een dienstverleningsovereenkomst met één Leverancier aangaande de outsourcing van de dienstverlening van de ontwikkeling en beheer van Microsoft Dynamics . euro 1.000.000,00 gedurderende de gehele looptijd.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de genoemde dienstverlening gedurende een initiële periode van 3 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 7 keer 1 jaar.