2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava, montaža i demontaža dekorativnih elemenata blagdanske rasvjete
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća nabavu, montažu i demontažu dekorativnih elemenata blagdanske rasvjete prema uvjetima, tehničkom opisu i troškovniku iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 05-03/26VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31522000 Christmas tree lights
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Dubrovačko-neretvanska županija (HR037)
Country: Croatia
Additional information: Povijesna jezgra grada Dubrovnika.
Value