641750-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Usługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru i monitoringu na terenie RZGW w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi ochrony mienia, ochrony fizycznej, dozoru i monitoringu na terenie RZGW w Szczecinie
Beschreibung4.1 Usługa portierska oraz ochrona mienia obiektów RZGW w Szczecinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 9 do SWZ wraz z załącznikami – mapkami dla poszczególnych części zamówienia .
Interne KennungSZ.ROZ.2710.40.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie ul. Tama Pomorzańska 13a, Archiwum Zakładowe oraz Magazyn Główny, ul. Chmielewskiego 20C, Szczecin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi portierskiej w godzinach od 7.00-16.00, oraz świadczenie usługi ochrony w godzinach od 16.00 do 7.00 w dni robocze, w soboty i w niedziele/święta oraz w dni dodatkowe wolne wynikające z kodeksu pracy 24 godziny na dobę, na terenie nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Tama Pomorzańska 13 a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Baza lodołamaczy ul. Szlamowej 4a , Szczecin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest bezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Szlamowej 4a oraz nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Szlamowej 3 (Baza Lodołamaczy) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Widuchowa, ul. Bulwary Rybackie 1.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest bezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Widuchowej przy ul. Bulwary Rybackie 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Gozdowice 28
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest bezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Gozdowicach 28 gmina Mieszkowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Gryfice, ul. Niekładzkiej 9
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest montaż nadajnika GSM/GPRS wraz z podłączeniem sygnału do monitoringu oraz świadczenie usługi ochrony mienia, nieruchomości położonej w Gryficach przy ul. Niekładzkiej 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ.
Interne KennungCzęść 5