See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CNC Freesmachine
Beschreibung: De Universiteit Leiden wil een compacte 5-assige CNC-freesmachine ten behoeve van de Fijnmechanische Dienst van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen. De primaire taken van Fijnmechanische Dienst (FMD) (en de Elektronische Dienst (ELD)) zijn het bedenken, ontwerpen, vervaardigen, modificeren en repareren van instrumentatie en apparatuur ten behoeve van het wetenschappelijk onderzoek.
Vorherige Bekanntmachung: 134870-2025
Interne Kennung: T151742
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42623000 Fräsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000