641782-2026 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie gminy Wiśniowa realizowanego w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych w roku 2028 (od 01.01.2028 r. do 31.12.2028 r.).
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie gminy Wiśniowa realizowanego w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych w roku 2028 (od 01.01.2028 r. do 31.12.2028 r.).
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym realizowany w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Określenie linii komunikacyjnych: gminne przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym na 4 liniach komunikacyjnych: -Linia komunikacyjna nr 1: Wiśniowa - Pstrągówka - Jaszczurowa - Wiśniowa -Linia komunikacyjna nr 2: Kożuchów-Markuszowa- Oparówka - Jazowa - Wiśniowa -Linia komunikacyjna nr 3: Pstrągówka - Wiśniowa - Szufnarowa -Tułkowice-Wiśniowa -Linia komunikacyjna nr 4: Wiśniowa - Niewodna - Różanka - Szufnarowa - Wiśniowa obejmujących obszar Gminy Wiśniowa dla której Gmina Wiśniowa, jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym realizowany w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Określenie linii komunikacyjnych: gminne przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym na 4 liniach komunikacyjnych: -Linia komunikacyjna nr 1: Wiśniowa-Pstrągówka-Jaszczurowa-Wiśniowa -Linia komunikacyjna nr 2: Kożuchów-Markuszowa-Oparówka-Jazowa-Wiśniowa -Linia komunikacyjna nr 3: Pstrągówka-Wiśniowa-Szufnarowa-Tułkowice-Wiśniowa -Linia komunikacyjna nr 4: Wiśniowa-Niewodna-Różanka-Szufnarowa-Wiśniowa obejmujących obszar Gminy Wiśniowa dla której Gmina Wiśniowa, jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)