See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje posekov in obsekov ter čiščenje podrasti na trasah elektroenergetskih vodov na distribucijskem območju družbe Elektro Ljubljana d.d. (3-letno obdobje)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje posekov in obsekov ter čiščenje podrasti na trasah elektroenergetskih vodov na distribucijskem območju družbe Elektro Ljubljana d.d. za obdobje 3 let, skladno s »Tehničnimi razpisnimi pogoji za izvajanje posekov in čiščenja podrasti na trasah elektroenergetskih vodov naročnika« (Priloga št. 17) iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila). Javni razpis sestavlja 7 (sedem) razpisnih sklopov.
Interne Kennung: JN2024/052
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DV 110 kV - sklop št. 1
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje posekov in obsekov ter čiščenje podrasti na trasah elektroenergetskih vodov na distribucijskem območju družbe Elektro Ljubljana d.d. za obdobje 3 let, skladno s »Tehničnimi razpisnimi pogoji za izvajanje posekov in čiščenja podrasti na trasah elektroenergetskih vodov naročnika« (Priloga št. 17) iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila).
Interne Kennung: 553518
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ni zahtevano
Los: LOT-0002
Titel: SN in NN omrežje nadzorništev Kočevje, Ribnica in Dobrepolje (sklop št. 2)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje posekov in obsekov ter čiščenje podrasti na trasah elektroenergetskih vodov za obdobje 3 let, skladno s »Tehničnimi razpisnimi pogoji za izvajanje posekov in čiščenja podrasti na trasah elektroenergetskih vodov naročnika« (Priloga št. 17) iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila).
Interne Kennung: 553519
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0003
Titel: SN in NN omrežje nadzorništev Zagorje, Trbovlje, Hrastnik, Radeče in Litija (sklop št. 3)
Interne Kennung: 553520
Los: LOT-0004
Titel: SN in NN omrežje nadzorništev Novo mesto, Trebnje, Metlika, Črnomelj in Šentjernej (sklop št. 4)
Interne Kennung: 553521
Los: LOT-0005
Titel: SN in NN omrežje nadzorništev Domžale, Kamnik in DE Ljubljana mesto (sklop št. 5)
Interne Kennung: 553522
Los: LOT-0006
Titel: SN in NN omrežje nadzorništev Vrhnika, Logatec, Cerknica in Žiri (sklop št. 6)
Interne Kennung: 553523
Los: LOT-0007
Titel: SN in NN omrežje nadzorništev Grosuplje in Zagradec (sklop št. 7)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje posekov in obsekov ter čiščenje podrasti na trasah elektroenergetskih vodov, skladno s »Tehničnimi razpisnimi pogoji za izvajanje posekov in čiščenja podrasti na trasah elektroenergetskih vodov naročnika« (Priloga št. 17) iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila).
Interne Kennung: 553524