641849-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Werbekampagnen – Servicii de dezvoltare și implementare a Campaniei Multiregionale de informare a grupului țintă vulnerabil în cadrul proiectului „Programul Național de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație și Acces – DARIA”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de dezvoltare și implementare a Campaniei Multiregionale de informare a grupului țintă vulnerabil în cadrul proiectului „Programul Național de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație și Acces – DARIA”
Beschreibung: „Servicii de dezvoltare și implementare a Campaniei Multiregionale de informare a grupului țintă vulnerabil” în cadrul proiectului: „Programul Național de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație și Acces – DARIA”, cod SMIS 352097 Descrierea serviciilor solicitate se regăsesc in caietul de sarcini, secțiunea III din Documentația de atribuire. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: x
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: „Servicii de dezvoltare și implementare a Campaniei Multiregionale de informare a grupului țintă vulnerabil” (Regiuni mai puțin dezvoltate) necesare în vederea unei bune desfășurări a proiectului „Programul Național de Screening pentru Cancerul de Sân: Depistarea Activă, Responsabilitate, Informație și Acces – DARIA”, cod SMIS 352097. Regiunile în care va fi implementată campania de informare sunt următoarele: - Sud-Muntenia, 7 judete: Argeș, Călărași, Dâmbovița, Giurgiu, Ialomița, Prahova și Teleorman, - Sud-Est, 6 județe: Brăila, Buzău, Constanța, Galați, Tulcea și Vrancea - Nord-Est, 6 județe: Bacău, Botoșani, Iași, Neamț, Suceava, Vaslui.
Interne Kennung: 1