2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania nasadzeń zastępczych drzew do wydanych decyzji administracyjnych o wycince
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa wykonania nasadzeń zastępczych w następujących lokalizacjach 1.1. Obręb 0021, przy ul. Błękitnej nr. działki 1095, Gatunek drzewa do nasadzenia zstępczego: Śliwa ałycza - Prunus cerasifera, 1 sztuka, Klon polny - Acer campestre ‘Green Column’ 2 sztuki 1.2. Gdynia, działka nr 1859/2, 1862 obr. Redłowo, przy ul. Kopernika 137, Gatunek drzewa do nasadzenia zstępczego: Grab pospolity - Carpinus betulus ‘Frans Fontaine’ 5 sztuk 1.3. Hel, przy ul. Bocznej nr działki 48/66, Gatunek drzewa do nasadzenia zstępczego: Sosna zwyczajna — Pinus sylvestris 2 sztuki 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.129.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością ponownego przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na usługę wykonania nasadzeń zastępczych drzew do wydanych decyzji administracyjnych o wycince, zachodzi potrzeba skrócenia terminu składania ofert do 15 dni. Poprzednie postępowanie dotyczące przedmiotowego zamówienia zostało unieważnione. W postępowaniu złożono jedną ofertę, jednak nie doszło do zawarcia umowy, co spowodowało konieczność ponownego przeprowadzenia postępowania. Jednocześnie obowiązek wykonania nasadzeń wynika z decyzji administracyjnych, w której określono termin ich wykonania do 31 października 2026 r. Uwzględniając konieczność ponownego przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, a następnie zapewnienia wykonawcy czasu na realizację nasadzeń w wymaganym terminie, dalsze wydłużanie procedury mogłoby uniemożliwić terminową realizację obowiązku wynikających z nałożonych decyzji. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert do 15 dni jest uzasadnione koniecznością zapewnienia realizacji przedmiotu zamówienia w terminie określonym w decyzji administracyjnej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa wykonania nasadzeń zastępczych w następujących lokalizacjach[TN1.1]: 1.1. Obręb 0021, przy ul. Błękitnej nr. działki 1095, Gatunek drzewa do nasadzenia zstępczego: Śliwa ałycza - Prunus cerasifera, 1 sztuka, Klon polny - Acer campestre ‘Green Column’ 2 sztuki 1.2. Gdynia, działka nr 1859/2, 1862 obr. Redłowo, przy ul. Kopernika 137, Gatunek drzewa do nasadzenia zstępczego: Grab pospolity - Carpinus betulus ‘Frans Fontaine’ 5 sztuk 1.3. Hel, przy ul. Bocznej nr działki 48/66, Gatunek drzewa do nasadzenia zstępczego: Sosna zwyczajna — Pinus sylvestris 2 sztuki 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BP-DZP.2610.129.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001