641885-2026 - Wettbewerb
Polen – Einweg-Gastronomiebedarf – Dostawa biodegradowalnych artykułów jednorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa biodegradowalnych artykułów jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest zakup oraz dostawa biodegradowalnych artykułów jednorazowego użytku dla 25 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku oraz jednostek będących na jego zaopatrzeniu.
Interne Kennung: 83/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń