2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf inzake beheer en onderhoud De Wegenkaart Ontheffingen
Beschreibung: Zie de bijlage Toelichting inzake Vrijwillige transparantie beheer en onderhoud De Wegenkaart Ontheffingen RDW bij deze publicatie. € 575.000,-
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud De Wegenkaart Ontheffingen
Beschreibung: Volgt
Interne Kennung: 1