641894-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Vybavení lokomotivy řady 742 mobilní částí ETCS – nové zadání
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení lokomotivy řady 742 mobilní částí ETCS – nové zadání
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexní dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude minimálně vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) nebo vyšší do 1 lokomotivy řady 742 provozované Zadavatelem, a to v souladu s požadavky uvedenými v této zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: VZ-ETCS_03-Lokomotiva 742-NEW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen, 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile