2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na koncepcję architektoniczną Ratusza Miejskiego w Oświęcimiu
Beschreibung: 1. Konkurs jest konkursem dwuetapowym, ograniczonym i realizacyjnym, tzn. w którym Nagrodami są Nagrody pieniężne oraz zaproszenie Uczestnika konkursu wybranej Pracy konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu wykonania przedmiotu zamówienia na podstawie Pracy konkursowej. 2. Celem Konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem architektonicznym, przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym koncepcji architektonicznej Ratusza Miejskiego w Oświęcimiu . Szczegółowy opis przedmiotu konkursu znajduje się w załączniku M01 do Regulaminu, zakres opracowania konkursowego wskazany jest w załączniku M03 do Regulaminu. 3. Komunikacja w Konkursie, w tym składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w Konkursie, składanie Opracowań studialnych, Prac konkursowych, wniosków o wyjaśnienie treści Regulaminu konkursu (pytania do Regulaminu konkursu), wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Organizatorem a Uczestnikami lub podmiotami zainteresowanymi udziałem w Konkursie odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, omówionych w ust. 3 niniejszego Rozdziału z uwzględnieniem dodatkowych wymagań określonych w Regulaminie a dotyczących Opracowań studialnych (Rozdział IV ust. 15.1. pkt 2) oraz Prac konkursowych (Rozdział VI ust. 21.1. pkt 2).
Vorherige Bekanntmachung: 192408-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Konkurs SARP nr 1070