6419-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – POSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH SLUŽEB – SMLUVNÍ PODMÍNKY FIDIC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPOSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH SLUŽEB – SMLUVNÍ PODMÍNKY FIDIC
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování právních služeb v souvislosti se smluvními podmínkami, které se zakládají na mezinárodních standardech vydaných organizací FIDIC, jedná se zejména o smluvní podmínky vycházející z překladů jednotlivých knih, zejm. Červená kniha – FIDIC RED BOOK, Zelená kniha – FIDIC GREEN BOOK, Bílá kniha – FIDIC WHITE BOOK, Žlutá kniha – FIDIC YELLOW BOOK.
Interne Kennung01PU-005981
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenskritéria hodnocení nejvýhodnější poměr nabídkové ceny a kvality
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrávní služby FIDIC pro stavby související s D11
Beschreibung- komplexní právní zastupování ŘSD s.p. v souvislosti se smluvními podmínkami FIDIC - právní poradenství v obchodněprávních vztazích při realizaci stavebních prací a služeb dle smluvních podmínek FIDIC, zpracování právních rozborů a stanovisek, zpracování smluv a dalších listin, tvorba vnitřních předpisů v souvislosti s těmito smluvními podmínkami - poskytování právních porad a konzultací, účasti a zastupování ŘSD s.p. při jednáních, jakož i další formy právních služeb v souvislosti se smluvními podmínkami FIDIC - zastupování ŘSD s.p. v řízeních před soudy, rozhodčími nebo správními soudy, či správními orgány, případně v obdobných a jiných řízeních o rozhodování sporů vzniklých v souvislosti s problematikou týkající se smluvních podmínek FIDIC
Interne Kennung02PB-001204