641916-2026 - Ergebnis
Rumänien – Varia – ACORD CADRU DE FURNIZARE DIVERSE MEDICAMENTE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU DE FURNIZARE DIVERSE MEDICAMENTE
Beschreibung: Obiectul achizitiei il constituie achizitia de medicamente diverse pe o perioada de 12 luni conform caietului de sarcini. Termene pentru depunerea/ raspunsul la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare: „Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, va fi de : 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4331074/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HEPIFLOR - capsule
Beschreibung: Achizitia de medicamente diverse Conform Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ACENOCUMAROLUM - comp.2mg
Beschreibung: Achizitie de medicamente diverse Conform Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VANCOMICINA 1000mg - flacon
Beschreibung: Achizitie medicamente diverse Conform Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ACETYLCYSTEINUM 600mg - comp. EFF
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: ACETYLCYSTEINUM 300mg /3ml- fiole
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: VENLAFAXINUM 37.5mg - comp.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: VENLAFAXINUM 75mg- comp.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: ACIDUM ACETYLSALICYLYCUM 75mg - comp.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ACIDUM ASCORBICUM 750mg-fiole
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: ACIDUM VALPROICUM 300mg- comp.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: ACIDUM TIOCTICUM 600mg-comp.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: ADRENALINA - fiole
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: ALBENDAZOLUM 200mg-comp.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: ACIDUM VALPROICUM 500mg-flacon
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: ALGIFEN 5ml - fiole
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: MIRTAZAPINUM 30mg - comp.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: AMINOPHYLLINUM 240mg/10ml - fiole
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: ALPRAZOLAM 0,25mg- comp.
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: AMINOPLASMAL 5% E 500ml - flacon
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: AMINOPLASMAL HEPA 500ml-flacon
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: AMIODARONUM 200mg
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: AMIODARONA 150mg/3ml - fiola
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: AMPICILINUM+AULBACTAMUM 1.5g-flacon
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: AMOXICILINUM-ACIDUM CLAVULANIC 1.2g- flacon
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: AMPICILINUM 1gr.inj.-flacon
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: AMPICILINUM 500mg.inj.-flacon
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: OLANZAPINA 10mg-comp.
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: SERTRALINUM 50mg - comp.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: ASPACARDIN - comp.
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: ASPATOFORT 10ml - fiole
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: QUETIAPINUM 200mg-comp.
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: ATROPINUM 1mg/1ml-fiola
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: BENZYLPENICILINUM 1ml UI K - flacon
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: QUETIAPINUM 50mg-comp.
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: BETAMETHASONUM 7mg/ml - fiola
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: BETAHISTINUM 24mg -comp.
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: TIANEPTINUM 12.5 mg - comp.
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: BICARBONAT DE SODIU 8.4% 100 ml-flacon
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: BISOPROLOLUM 5mg-comp.
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: AZITROMICINA 500mg-comp.
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: BROMAZEPANUM 1.5mg - comp.
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: CIPROFLOXACINUM 2mg/ml-200ml - fiola
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: BROMHEXINUM 2mg/ml 50ml-flacon
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: MEROPENEM 1000mg-flacon
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: NEBIVOLOLUM 5mg-comp.
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: FLUCONAZOL 2mg/ml - fiola
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: CALCII GLUCONAS 10ml/10% - fiola
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: CANDESARTANUM CILEXETIL 16mg - comp.
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: CAPTOPRILUM 50mg- comp.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: CARBAMAZEPINUM 200mg-comp.
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: CARBAZOCHROM SALICYLAS 5ml-fiola
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: CARVEDILOLUM 12.5-comp.
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: REFEN 25mg/ml -fiole
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: ARIPIPRAZOLUM 10mg-comp.
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: AMLODIPINUM 10mg-comp.
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: DIDROGESTERONUM (DUPHASTON) 10mg-comp.
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: TOBROM 3mg/ml-flacon
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: ZOLPIDENUM 10mg-comp.
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: CIPROFLOXACINUM 500mg-fiola
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: BUDESONIDUM 0.5mg/ml-fiola
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: IPRATROPII BROMIDUM 250mcg/2ml-fiole
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: CLONIDINUM 0.15mg-comp.
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: CLORURA DE POTASIU 7,45%-fiola
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: CLOTRIMAZOLUM 100mg-comp.vaginale
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: CLINDAMYCINUM 300mg/2ml-fiola
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: CODEINUM 15mg-comp.
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: RIFAXIMINUM 400mg-tablete
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CLOPIDOGRELUM 75mg-comp.
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: TRAZODONUM 150mg-comp.
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: THIAMINUM + PYRIDOXINUM 100mg/50ml (combinatii)-fiola
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: ATORVASTATINUM 40gm-comp.
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: DEXAMETHAZONUM 2ml 4mg/ml-fiola
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: LEVOCETIRIZINA 5mg/ml picaturi orale-flacon
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: DIAZEPAMUM 10mg-comp.
Interne Kennung: 74
Haupteinstufung (cpv): 33698200 Drüsen und ihre Extrakte
Los: LOT-0075
Titel: DIAZEPAMUM 10mg/2ml-flacon
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: DIAZEPAMUM 5mg/2,5ml-tub
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: BUPIVACAINUM 5mg/ml-4ml-flacon
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: LEVOFLOXACINUM 5mg/ml-100ml-flacon
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: ATORVASTATINUM 20mg-tableta
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: DICLOFENAC SODIC-ORFENADRINA CITRAT 0,30mg/0,12mg/ml-flacon
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: LERCANIDIPINA 10mg-comp.
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: DIGOXINUM 0,25mg-comp
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: DIGOXINUM 0,5mg/2ml-flacon
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: CEFTRIAXONUM 1g-flacon
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: DIOSMECTITUM (SMECTA PULB.)-plic
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: DOPAMINUM 0,5%10ml-fiola
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: DOXEPINUM 25mg-comp.
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: DROTAVERINUM 40mg/2ml-fiole
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: ENOXAPRINUM 40mg/0,4ml-fiole
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: ENOXAPRINUM 60mg/0,6ml-fiola
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: EPHEDRIMI HIDROCHLORIDUM 5%/1ml-fiola
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: ENALAPRIL 1.25mg/ml-fiola
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: FAMOTIDINUM 40mg-comp.
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: ETAMSYLATUM 250mg/2ml-fiola
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: FENTANYLUM 0.05mg/ml-10ml-fiola
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: FLUCONAZOLUM 50mg-capsule
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: FLUMAZENILUM 0,1mg/ml 5ml-flacon
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: ERDOSTEINUM 175mg/5ml-flacon
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE 20ml-fiola
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: FURAZOLIDONUM 100mg-comp.
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: FUROSEMIDUM 20mg/2ml-fiola
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: FUROSEMIDUM 40mg-comp.
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: GABAPENTINUM 300mg-comp.
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: GENTAMICINUM 40mg/ml-2ml
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: COMBINATII SPIRONOLACTONA 50mg/furosemid 20mg-capsule
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: GLUCOSUM 10%/ 500ml-flacon
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: GLUCOSUM 5% 500ml-flacon
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: GLUCOSUM 5% 250ml-flacon
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: GLUCOSUM 33%-flacon
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: HALOPERIDOL 2mg/ml-picaturi orale-flacon
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: HALOPERIDOLUM 5mg/1ml-flacon
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: HEPARINUM 5000UI/ml-5ml - flacon
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: HEXOPRENALINUM 10mcg/2ml-fiola
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: HIDROCORTISONUM HEMISUCCINAT 100mg-flacon
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: IBUPROFENUM 400mg-comp.
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: IBUPROFENUM SIROP COPII 100mg/ml-flacon
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: IMUNOGLOBULINUM ANTI D 625ui/ml 2ml-flacon
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: INDAPAMIDUM 1.5mg-comp.
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: INDOMETACINUM 50mg-supozitor
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: INSULINUM HUMANUM R 100ml-flacon
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: KETOPROFENUM 100mg 2ml-flacon
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: LIDOCAINUM SPRAY 10%- flacon
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: LIDOCAINUM 1% 10mg/ml 10ml-fiola
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: LOPERAMIDUM 2mg-comp.
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: DESLORATADINUM 5mg-comp.
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: LORAZEPAMUM 1mg-flacon
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: CEFUROXIMUM 1,5g-flacon
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: MANITOL 20% 250ml-flacon
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: METAMIZOLUM 500mg/5ml-flacon
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: METAMIZOLUM 2mg/2ml-fiola
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: METAMIZOLUM 500mg-comp.
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: METAMIZOLUM 300mg-supozitor
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: MILURIT 100mg-tableta
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: METHYLERGOMETRINUM MALEAS 1ml-flacon
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: ALBUMINA UMANA 200g/L-flacon
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: METOCLOPRAMIDUM 10mg/2ml
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: METOPROLOLUM 50mg-comp.
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: METOPROLOLUM 1mg/ml-5ml-fiola
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: METRONIDAZOLUM 5mg/ml-250ml-flacon
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: MORFYNUM 20mg/ml-fiola
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: MIDAZOLANUM 1ml 5mg/ml-flacon
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: OSELTAMIVIR 30mg-caps.
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: NATRII CHLORIDUM 9‰ 100ml-flacon
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: NATRII CHLORIDUM 9‰ 250ml-flacon
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: NATRII CHLORIDUM 9‰ 500ml-flacon
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: NEOSTIGMINI BROMIDUM 0,5mg-fiola
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: OSELTAMIVIR 75mg-caps.
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: NITROGLYCERINUM 0.5mg-comp.
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: NITROGLICERYNUM 2.6mg-comp.
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: NITROGLICERYNUM 1mg/ml-5ml-fiola
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: VOLUVEN 6%500ml-flacon
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: ONDANSETRONUM 2mg/4ml-2ml (flacon)
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: IPRATROPIU 0,5/2,5 mg-fiola
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: OXACILINUM 1gr-flacon
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: OXITOCINUM 2ml-flacon
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: PANTOPRAZOLUM 40mg-comp.
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: PARACETAMOLUM 120mg/5ml-flacon
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: PARACETAMOLUM 250mg-supoz.
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: PARACETAMOLUM 500mg-comp.
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: PARACETAMOLUM SOL.PERF.10mg/ml-100ml-flacon
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: PARECOXIBUM 40mg/2ml-flacon
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: PENTOXYPHYLLINUM 400mg-comp.
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: PENTOXYPHYLLINUM 5ml-flacon
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: PRINDOPRILUM 5mg-compr.
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: RISPERIDONUM 2mg-comp.
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: PETHIDINUM 100mg/2mg-fiola
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: PHYTOMENADIONUM 10mg/ml-fiola
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ml-fiola
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: PIRACETAMUM 1gr/5ml-flacon
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: PROGESTERONUM 200gm(AREFAM)-caps.
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: FENITOIN 250mg/ml-fiola
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: LEVETIRACETAMUM 500mg-comp.
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: LEVETIRACETAMUM 100mg/ml-10ml-flacon
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: PROPOFOLUM 10mg/ml-1% 20ml-fiola
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: SALBUTAMOLUM 100 inhaler-flacon
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: TACHYBEN 25mg-fiola
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: PANTOPRAZOLUM 40mg pulb.pt.solutie inj.-flacon
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: ROCURONII BROMIDUM 10mg/ml 5ml-flacon
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: SALBUTAMOLUM 5mg/ml-10ml-flacon
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: DOBUTAMINUM 250mg/20ml-fiola
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: COMPLEX DE HIDROXID DE FIER III 20mg/ml 5ml-fiola
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: SEVOFLURANUM 250ml-flacon
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: RILMENIDINUM 1mg-compr.
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: NORADRENALINUM 2mg/ml-8ml-fiola
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: CARBUNE MEDICINAL -comp.
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: SOLUTIE RINGER 500ml-flacon
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: SPIRONOLACTONUM 25mg-comp.
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: SUCRALFATUM 1gr-comp.
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: SUPOZITOARE CU GLICERINA adulti - supozitor
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: SUXAMETHONII CHLORIDUM 100mg/5ml-flacon
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: THEOPHYLLINUM 200mg-caps.
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: TRIMETAZIDINUM 35mg-comp.
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: BENZATHIN PENICILINNUM 1.200000-flacon
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: TOLPERISONUM 50mg-comp.
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: TRAMADOLUM 100mg/2ml-fiola
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: MEMANTINUM 10mg-comp.
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: ISOSORBIDUM MONONITRAS 40mg-comp.
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: ZOPICLONUM 7.5mg-comp.
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: LEVODOPUM + CARBIDOPUM 250mg/25mg
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: LINEZOLIDUM 2mg/ml-solutie perf.-flacon
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: MAGNEZIU+B6-drajeuri
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: MAGNEZIU +B6 100mg/10ml-fiole buvabile
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: AMITRIPTILINUM 25mg-comp.
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: AMBROXOLUM 15mg/5ml sirop-flacon
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: BROMHEXINUM 8mg-comp.
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: HIDROLIZAT DIN CREIER DE PORCINA 10ml-fiola
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: NATRII CHLORIDUM 58.5 ml-fiola
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: COLCHICINUM 1mg-comp.
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: CEFIXIMUM 200mg-caps.
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: COMBINATII -ENTEROL PULB.SOL. ORALA-plic
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: ERDOSTEINUM 300mg-caps.
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: FLUTICASONUM 50 micrograme/doza-flacon
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: FENTANYLUM 50 micrograme-plasture
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: FORTIFIKAT MAXX PROTECT-comp.
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: DAPAGLIFLOZINUM 10mg-comp.
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: GENTAMICINUM 40mg/ml-1ml-fiola
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: SIMETICONUM+CARBUNE ACTIV-comp.
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: LEVOMEPROMAZINUM 25mg-comp.
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: COMBINATII (TRIAMCINOLONUM +NEOMICINUM +NYSTATINUM)-crema
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: PIPERACILLINUM +TAZOBCTAMUM-flacon
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: PRAMIRACETAMUM 600mg-comp.
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: RAMIPRILUM 5mg-comp.
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: SULFADIAZINUM ARGENTICUM 10mg/g-100g-tub
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: TRIHEXIPHENIDILUM 2mg-comp.
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: ROPIVACAINUM 10mg/ml-10ml (fiola)
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: ROSUVASTATINUM 20mg-comp.
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: OLMESARTANUM +AMLODIPINUM 20mg/5mg-comp.
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: OLMESARTANUM + AMLODIPINUM 40mg/10mg-comp.
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: OLMESARTANUM+AMLODIPINUM 40mg/5mg-comp.
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: ESCITALOPRANUM 10mg-comp.
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: STODAL-COMBINATII-flacon
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: ACIDUM TIOCTICUM (ALFA LIPOICUM) 600mg/50ml-flacon
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: TIAPRIDUM 100mg-comp.
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: HEMODERIVAT DEPROTEINIZAT DIN SANGE DE VITEL 200mg/5ml-fiola
Interne Kennung: 234