641918-2026 - Ergebnis
Ungarn – Orthopädische Prothesen – Csípő és térdprotézisek, csontcementek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Csípő és térdprotézisek, csontcementek
Beschreibung: Keretmegállapodás csípő és térdprotézisek, csontcementek beszerzésére, konszignációs raktárkészlet kihelyezésével 1. Cement nélküli csípőprotézis 2. Cement nélküli csípőprotézis minimál invazív elülső feltáráshoz 3. Cement nélküli csípőprotézis rutin primer és secundaer coxarthrosis műtéti kezeléséhez 4. Cement nélküli revíziós csípőprotézis femoralis komponens proximalis osteolysis nélküli esetekre 5. Cement nélküli csípőprotézis combnyaktörések esetén 6. Cervicocapitalis cementes hemi protézis comnyaktörések esetén 7. Velőűr-dugó, vápakosár, vápafeltét 8. Cementes csípőizületi totál protézis primer és nem traumás eredetű secundaer coxarthrosis kezelésére, idős betegek részére 9. Totál felszínpótló és revíziós térdprotézis fémtálcás tibiális komponenssel 10. Antibiotikumos csontcement 60 gr + keverőszett 11. Cementes totál térdprotézis súlyosan deformált esetekre 12. Cementes totál térdprotézis súlyosan deformált esetekre - revíziós kiegészítők 13. Combcsont szár-és periprotetikus törések kezelésére használható preformált lemezek. 14. Antibiotikumos csontcement 40 grammos Ajánlatkérő a Kbt. 105. § (2) bekezdése szerint, valamennyi rész tekintetében legfeljebb 99-99 ajánlattevővel kíván keretmegállapodást kötni. (Az értékelési szempontra legkedvezőbb, és azt követő 2 ajánlatot tevővel). A keretmegállapodást ajánlatkérő keretmennyiségre köti, a keretmennyiség kimerüléséig, de legfeljebb 24 hónapos időtartamra. A keretmegállapodásból lehívás a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti közvetlen megrendeléssel történik az alábbiak figyelembevételével. Ajánlatkérő a konszignációs raktárba kihelyezett készletből szakmai indikációk alapján eszközöl felhasználást, amelyet havonta jelent le nyertes ajánlattevők részére. A szakmai indikációk – Eladók kérésére – megtekinthetők. A konszignációs raktárkészlet felhasználása – visszapótlás megrendelése – minősül a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti megrendelésnek. Ajánlatkérő a keretmennyiségek 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Vorherige Bekanntmachung: 756014-2025
Interne Kennung: EKR002073242025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cement nélküli csípőprotézis
Beschreibung: Cement nélküli csípőprotézis Keretmennyiség 450 db Konszignációs raktárkészlet A protézisekből megrendelő részére napi 6 db ( Traumatológiai Osztály részére 2 db, Ortopédiai Osztály részére 4 db) protézis beültetését lehetővé tevő konszignációs raktárkészlet biztosítása a szerződés időtartama alatt. A szerződés időtartama alatt a Traumatológiai Osztály részére 2 db, Ortopédiai Osztály részére 3 db beültető műszerkészlet kihelyezése, folyamatos működő képességének biztosítása. Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/1
Los: LOT-0002
Titel: Cement nélküli csípőprotézis minimál invazív elül
Beschreibung: Cement nélküli csípőprotézis minimál invazív elülső feltáráshoz Keretmennyiség 360 db Konszignációs raktárkészlet A protézisekből megrendelő részére napi 2 db protézis beültetését lehetővé tevő konszignációs raktárkészlet biztosítása a szerződés időtartama alatt. A szerződés időtartama alatt az Ortopédiai Osztály részére 1 db beültető műszerkészlet kihelyezése, folyamatos működő képességének biztosítása. Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/2
Los: LOT-0003
Titel: Cement nélküli csípőprotézis rutin primer és secu
Beschreibung: Cement nélküli csípőprotézis rutin primer és secundaer coxarthrosis műtéti kezeléséhez Keretmennyiség 325 db Konszignációs raktárkészlet A protézisekből megrendelő részére napi 4 db protézis beültetését lehetővé tevő konszignációs raktárkészlet biztosítása a szerződés időtartama alatt. A szerződés időtartama alatt az Ortopédiai Osztály részére 1 db. és a Traumatológiai Osztály részére 1 db.beültető műszerkészlet kihelyezése, folyamatos működő képességének biztosítása. Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/3
Los: LOT-0004
Titel: Cement nélküli revíziós csípőprotézis femoralis ko
Beschreibung: Cement nélküli revíziós csípőprotézis femoralis komponens proximalis osteolysis nélküli esetekre Keretmennyiség 120 db Konszignációs raktárkészlet Ortopédia részére: egy teljes implantatum sorozat kihelyezése szükséges, beültető műszerkészlettel együtt Traumatológia: egy teljes implantatum sorozat kihelyezése szükséges, beültető műszerkészlettel együtt Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/4
Los: LOT-0005
Titel: Cement nélküli csípőprotézis combnyaktörések eset
Beschreibung: Cement nélküli csípőprotézis combnyaktörések esetén Keretmennyiség 150 db Konszignációs raktárkészlet A protézisekből megrendelő részére napi 4 db protézis beültetését lehetővé tevő konszignációs raktárkészlet biztosítása a szerződés időtartama alatt. A szerződés időtartama alatt az Ortopédiai Osztály részére 1 db. és a Traumatológiai Osztály részére 1 db.beültető műszerkészlet kihelyezése, folyamatos működő képességének biztosítása. Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/5
Los: LOT-0006
Titel: Cervicocapitalis cementes hemi protézis comnyaktör
Beschreibung: Cervicocapitalis cementes hemi protézis comnyaktörések esetén Keretmennyiség 240 db Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/6
Los: LOT-0007
Titel: Velőűr-dugó, vápakosár, vápafeltét
Beschreibung: Velőűr-dugó 225 db Vápakosár 50 db Vápafeltét 38 db Konszignációs raktárkészlet Ortopédia részére: egy teljes implantatum sorozat kihelyezése szükséges Traumatológia: egy teljes implantatum sorozat kihelyezése szükséges Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/7
Los: LOT-0008
Titel: Cementes csípőizületi totál protézis primer és nem
Beschreibung: Cementes csípőizületi totál protézis primer és nem traumás eredető secundaer coxarthrosis kezelésére, idős betegek részére Keretmennyiség 25 db Konszignációs raktárkészlet Konszignációs raktárkészlet A protézisekből Az Ortopédiai Sebészeti Osztály részére napi 1 db protézis beültetését lehetővé tevő konszignációs raktárkészlet biztosítása a szerződés időtartama alatt. A szerződés időtartama alatt az Ortopédiai Sebészeti Osztály részére 1 db beültető műszerkészlet kihelyezése, folyamatos működő képességének biztosítása. Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/8
Los: LOT-0009
Titel: Totál felszínpótló és revíziós térdprotézis fémtál
Beschreibung: Totál felszínpótló és revíziós térdprotézis fémtálcás tibiális komponenssel Keretmennyiség 338 db Konszignációs raktárkészlet A protézisekből részére napi 4 db protézis beültetését lehetővé tevő konszignációs raktárkészlet biztosítása a szerződés időtartama alatt. A szerződés időtartama alatt a Traumatológiai Osztály részére 2 db, Ortopédiai Osztály részére 2db beültető műszerkészlet kihelyezése, folyamatos működő képességének biztosítása. Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/9
Los: LOT-0010
Titel: Antibiotikumos csontcement 60 gr + keverőszett
Beschreibung: Antibiotikumos csontcement 60 grammos 300 db Vákuumos keverő szett EH 300 db Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/10
Los: LOT-0011
Titel: Cementes totál térdprotézis súlyosan deformált ese
Beschreibung: Cementes totál térdprotézis súlyosan deformált esetekre Keretmennyiség 188 db Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Cementes totál térdprotézis súlyosan deformált esetekre - revíziós kiegészítők Keretmennyiség 120 db Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/12
Los: LOT-0013
Titel: Combcsont szár-és periprotetikus törések kezelésér
Beschreibung: Combcsont szár-és periprotetikus törések kezelésére használható preformált lemezek. Keretmennyiség 25 db Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/13
Los: LOT-0014
Titel: Antibiotikumos csontcement 40 grammos
Beschreibung: Antibiotikumos csontcement 40 grammos Keretmennyiség 750 db Az ajánlati Dokumentáció tartalmazza a termékekre vonatkozó részletes műszaki leírást, és mennyiséget. Amennyiben az eljárást megindító felhívás és az ajánlattételi Dokumentációban márkanevet, típusnevet alkalmaz, az csak a beszerzendő termékek jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt. Az egyenértékűséget (összetétel, funkcióra, alapanyagra vonatkozóan) az Ajánlattevőnek kell műszaki leírással, vagy minőségtanúsítvánnyal kell igazolnia. Az Ajánlatkérő a Kbt. 58. § (4) bekezdésének, valamint a 321/2015. (X.30.) Kormányrendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltak szerint rendelkezésének alapján az azzal egyenértékű teljesítést elfogadja
Interne Kennung: EKR002073242025/14