641931-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Straßenarbeiten – Kivitelezés EU.KM.2021-2025. (ÉA. régió 16. VÚNY.)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kivitelezés EU.KM.2021-2025. (ÉA. régió 16. VÚNY.)
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az „Országos közúthálózat felújítási munkái 2021–2025 – 1. rész: Észak-Alföld régió” tárgyú, KB-2021/0000838/001/00 azonosító számú keretmegállapodás alapján vállalkozási szerződések keretében – 6 (hat) részajánlati körben – összesen 29968,00 méter beavatkozási hosszon burkolatfelújítást, illetve körforgalmi csomópont építését magában foglaló kivitelezési munkák elvégzése az ajánlattételi felhívást (a továbbiakban: felhívás) kiegészítő közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: egyéb közbeszerzési dokumentumok) részét képező műszaki leírásban foglaltaknak és a rendelkezésre bocsátott terveknek megfelelően. 1. közbeszerzési rész: 4137 j. Cégénydányád-Szamosújlak összekötő út 0+400-6+678 kilométerszelvény közötti szakasz burkolatfelújítása 2. közbeszerzési rész: 4149 j. Kisvárda nyugati összekötő út 0+278‐1+490 kilométerszelvény közötti szakasz burkolatfelújítása és a 4149 j. Kisvárda nyugati összekötő út és a 4154 j. Kisvárda összekötő út csomópontjában körforgalmi csomópont építése 3. közbeszerzési rész: 4104 j. Székely-Baktalórántháza összekötő út 3+100-7+758 kilométerszelvény közötti szakasz burkolatfelújítása 4. közbeszerzési rész: 4104 j. Székely-Baktalórántháza összekötő út 7+758-13+523 kilométerszelvény közötti szakasz burkolatfelújítása 5. közbeszerzési rész: 4105 j. Anarcs-Baktalórántháza összekötő út 2+231-8+726 kilométerszelvény közötti szakasz burkolatfelújítása 6. közbeszerzési rész: 4105 j. Anarcs-Baktalórántháza összekötő út 14+639-20+321 kilométerszelvény közötti szakasz burkolatfelújítása
Interne Kennung: EKR001471272025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 4149 j.ök.út 0+278‐1+490 kmsz, 4149/4154 j.körforg
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az „Országos közúthálózat felújítási munkái 2021–2025 – 1. rész: Észak-Alföld régió” tárgyú, KB-2021/0000838/001/00 azonosító számú keretmegállapodás alapján vállalkozási szerződés keretében a 4149 j. Kisvárda nyugati összekötő út 0+278‐1+490 kilométerszelvényei között burkolatfelújítást, és a 4149 j. Kisvárda nyugati összekötő út és a 4154 j. Kisvárda összekötő út csomópontjában körforgalmi csomópont építését magában foglaló kivitelezési munkák elvégzése – 1264,00 méter beavatkozási hosszon – az egyéb közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban foglaltaknak és a rendelkezésre bocsátott terveknek megfelelően. Az építési beruházás engedélyköteles. Az építési beruházás jellegét és teljes mennyiségét, illetve az igények és követelmények részletes meghatározását a kiadott műszaki leírás és az árazandó költségvetés tartalmazza. A szerződés tárgya által indokolt vagy jogszabályban meghatározott esetek kivételével a műszaki leírás nem hivatkozhat meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, ha az egyes gazdasági szereplők vagy termékek előnyben részesítéséhez vagy kiszorításához vezetne. Az ilyen hivatkozás csak kivételes esetekben engedhető meg, ha nem lehetséges a szerződés tárgyának a 321/2015 (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell szerepeltetni. Ajánlatkérő a Kbt. 57. § (1) bekezdésének eleget tevő, a felhívást kiegészítő egyéb közbeszerzési dokumentumokat készít. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a közbeszerzési dokumentumok fogalmi köre alatt a felhívást, valamint az egyéb közbeszerzési dokumentumokat érti együttvéve. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokat korlátlanul, teljeskörűen, közvetlenül és díjmentesen, elektronikusan az EKR-en keresztül bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy a Kbt. 73. § (6) bekezdés c) pontja alapján jelen ajánlati rész esetében minden olyan ajánlatot érvénytelenné nyilvánít, mely az 1. sz. értékelési szempontra tett megajánlás vonatkozásában 441.593.036,- forintot meghaladó összegű nettó ajánlati árat tartalmaz!
Interne Kennung: EKR001471272025/2
Los: LOT-0004
Titel: 4104 j. összekötő út 7+758-13+523 kmsz
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata az „Országos közúthálózat felújítási munkái 2021–2025 – 1. rész: Észak-Alföld régió” tárgyú, KB-2021/0000838/001/00 azonosító számú keretmegállapodás alapján vállalkozási szerződés keretében a 4104 j. Székely-Baktalórántháza összekötő út 7+758-13+523 kilométerszelvényei között – 5720,00 méter beavatkozási hosszon – burkolatfelújítást magában foglaló kivitelezési munkák elvégzése az egyéb közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban foglaltaknak és a rendelkezésre bocsátott terveknek megfelelően. Az építési beruházás NEM engedélyköteles. Az építési beruházás jellegét és teljes mennyiségét, illetve az igények és követelmények részletes meghatározását a kiadott műszaki leírás és az árazandó költségvetés tartalmazza. A szerződés tárgya által indokolt vagy jogszabályban meghatározott esetek kivételével a műszaki leírás nem hivatkozhat meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra, ha az egyes gazdasági szereplők vagy termékek előnyben részesítéséhez vagy kiszorításához vezetne. Az ilyen hivatkozás csak kivételes esetekben engedhető meg, ha nem lehetséges a szerződés tárgyának a 321/2015 (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (2) bekezdése szerinti, kellően pontos és érthető leírása. Az ilyen megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést kell szerepeltetni. Ajánlatkérő a Kbt. 57. § (1) bekezdésének eleget tevő, a felhívást kiegészítő egyéb közbeszerzési dokumentumokat készít. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a közbeszerzési dokumentumok fogalmi köre alatt a felhívást, valamint az egyéb közbeszerzési dokumentumokat érti együttvéve. Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokat korlátlanul, teljeskörűen, közvetlenül és díjmentesen, elektronikusan az EKR-en keresztül bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy a Kbt. 73. § (6) bekezdés c) pontja alapján jelen ajánlati rész esetében minden olyan ajánlatot érvénytelenné nyilvánít, mely az 1. sz. értékelési szempontra tett megajánlás vonatkozásában 660.470.611,- forintot meghaladó összegű nettó ajánlati árat tartalmaz!
Interne Kennung: EKR001471272025/4