See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BREDENE - Nieuwbouw basisschool De Zandlopertjes - Design & Build
Beschreibung: Het project heeft tot doel de bouw van één enkel gebouw met twee functies: nieuwbouw basisschool met 248 plaatsen en turnzaal te Bredene. Beide functies, ofschoon ondergebracht in eenzelfde architecturaal geheel, moeten afzonderlijk kunnen functioneren. Het project voorziet in de afbraak van de bestaande gebouwen. Het indicatieve Projectbudget is 6.740.000 euro incl. BTW en studiekosten.
Interne Kennung: PPP095-6015/6108/GO/10703/27003001/2023/6015/NK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GO/10703/27003001/2023/6015/NK_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten