See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Ustka w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 ze zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: SA.270.1.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 90511300 Müllsammlung, 77341000 Baumschnitt, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Objazda w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwa Objazda, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 1 - Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 90511300 Müllsammlung, 77341000 Baumschnitt, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Orzechowo w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Orzechowo, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 2 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Modlinek i Zalaski w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Modlinek i Zalaski, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 3 - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Bukowo w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Bukowo, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 4 - Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Karżcino w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Karżcino, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 5 - Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Radwanki w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Radwanki, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 6 - Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Pęplino w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Pęplino, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 7 - Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Starkowo w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Starkowo, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 8 - Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Wrzeście w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Wrzeście, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 9 - Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Machowino w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Machowino, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 10 - Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Siemianice w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Siemianice, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 11 - Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie leśnictwa Zębowo i Sycewice w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Ustka, Leśnictwo Zębowo i Sycewice, w roku 2027. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 12 - Pakiet nr 12