642065-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Suturen – Dostawa materiałów szewnych, hemostatyków oraz akcesoriów i materiałów wspomagających gojenie ran z podziałem na 23 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów szewnych, hemostatyków oraz akcesoriów i materiałów wspomagających gojenie ran z podziałem na 23 zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów szewnych, hemostatyków oraz akcesoriów i materiałów wspomagających gojenie ran z podziałem na 23 zadania. Specyfikacje asortymentowo-ilościowo-cenowe przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określają Załączniki od Nr 2/1 do Nr 2/23 do SWZ, które Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: TZ.383.73.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141128 Suturnadeln, 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen, 33141122 Chirurgische Nahtklammern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/1 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141128 Suturnadeln
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji ( art. 441 ustawy Pzp), tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych, pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/2 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/3 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/4 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/5 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/5 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 6
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/6 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/6 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 7
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/7 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/7 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie Nr 8
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/8 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/8 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 9
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/9 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/9 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 10
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/10 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/10 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie Nr 11
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/11 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/11 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie Nr 12
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/12 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/12 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie Nr 13
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/13 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/13 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141122 Chirurgische Nahtklammern
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie Nr 14
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/14 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/14 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie Nr 15
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/15 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/15 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie Nr 16
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/16 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/16 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie Nr 17
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/17 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/17 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie Nr 18
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/18 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/18 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie Nr 19
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/19 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/19 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie Nr 20
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/20 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/20 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie Nr 21
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/21 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/21 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie Nr 22
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/22 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/22 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie Nr 23
Beschreibung: 1. Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/23 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty. 2. Stosownie do wymogu określonego w art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający stosując kryterium ceny o wadze przekraczającej 60%, określił w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik Nr 2/23 do SWZ) wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie Nr 23