642100-2026 - Ergebnis
Slowakei – Wartung von Informationstechnologiesoftware – Poskytovanie štandardných služieb licenčnej podpory a údržby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovanie štandardných služieb licenčnej podpory a údržby
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako „DNS“) je najmä poskytovanie štandardných služieb licenčnej podpory a údržby, ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania (ďalej ako „CPV“) najmä v rozsahu 72267000-4 Služby na údržbu a opravu softvéru 72267100-0 Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií 72267200-1 Opravy programového vybavenia (softvér) informačných technológií
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001