2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2026 roku.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ - folder zip i zestawienie cenowe załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 70/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku w 2026 r.
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 4 opis przedmiotu zamówienia - folder zip i zestawieniem cenowym załącznik nr 3 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji zawiera załącznik nr 3 zestawienie cenowe