2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz a nakládání s odpadem pro město Všeruby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového hospodářství pro zadavatele, zejména sběru, svozu, přepravy, využívání, třídění a odstraňování odpadu, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VŠERUBY
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo provést úpravu ceny dle smlouvy, a to v rozsahu a způsobem stanoveným v závazném návrhu smlouvy (čl. 3.4. smlouvy). Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje právo ve vztahu k vybranému dodavateli na poskytnutí nových služeb, spočívajících v rozšíření objemu poskytovaných služeb: a) rozšíření pravidelného svozu o další druhy odpadů než uvedené v příloze č. 6 zadávací dokumentace; b) rozšíření pravidelného svozu o další svozová místa (místa výsypů) nad rámec přílohy č. 7 zadávací dokumentace. c) rozšíření služeb v souvislosti se změnami sběrné infrastruktury, zejména při zavedení nových typů sběrných nádob (např. polopodzemní kontejnery nebo nádoby typu „zvon“ o objemu 1 500 l se spodním výsypem), případně při kombinaci různých typů nádob. Tyto nové služby budou zadavatelem zadány v souladu s podmínkami § 66 ZZVZ, a to postupně podle potřeb zadavatele v jednacím řízení bez uveřejnění. Zadavatel je oprávněn využít toto právo po dobu tří let ode dne uzavření smlouvy. Předpokládaná hodnota této výhrady změny závazku je 14 000 000 Kč bez DPH, a je zahrnuta v celkové předpokládané hodnotě veřejné zakázky. Cena za takové nové služby bude stanovena na základě nabídky dodavatele v jednacím řízení bez uveřejnění, kdy dodavatel bude vázán jednotkovými cenami uvedenými v příloze č. 1 smlouvy. Tato vyhrazená změna závazku nemusí být zadavatelem využita. Ve své nabídce dodavatel uvede nabídkovou cenu pouze ve vztahu k plnění veřejné zakázky bez vyhrazené změny závazku.