2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van laptops en desktops
Beschreibung: Levering van laptops en desktops 2021 € 79.705,00 2022 € 33.245,00 2023 € 36.970,00 2024 € 244.200,00 2025 € 96.633,60
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van desktops en laptops 2021 € 79.705,00 2022 € 33.245,00 2023 € 36.970,00 2024 € 244.200,00 2025 € 96.633,60
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uitgepakte levering, afvoer verpakkingsmaterialen, afvoer van afgeschreven hardware, aanhouden van voorraad en afroep van hardware in batches, e.e.a. zoals beschreven in de leidraad.