2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace sídliště I., Jihlava – projektové a inženýrské práce
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající ve: a) zpracování urbanisticko-architektonické studie; b) příprava plnění veřejné zakázky zahrnující provedení veškerých průzkumných prací a dalších činností nutných pro splnění veřejné zakázky tak, aby byla zajištěna realizovatelnost stavby, zejména: i. provedení geodetického zaměření místa budoucí realizace stavby, ii. zpracování inženýrskogeologického průzkumu, iii. zpracování hydrogeologického průzkumu, iv. zpracování dendrologického průzkumu (tj. posouzení všech stávajících dřevin v zájmovém území s následným návrhem kácení a nových výsadeb vč. příp. návrhu přesných technologických opatření pro ochranu stávajících dřevin), c) zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby dle § 3 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Vyhláška“); d) zajištění inženýrské činnosti ve výstavbě (vedoucí k pravomocnému povolení záměru); e) zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby dle § 7 Vyhlášky vč. zpracování položkového soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, to vše v rozsahu dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů; f) spolupráci při výběru zhotovitele stavebních prací; g) výkonu činnosti dozoru projektanta dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů; to vše pro projekt s názvem „Revitalizace sídliště I., Jihlava“.
Interne Kennung: Revitalizace sídliště I., Jihlava – projektové a inženýrské práce
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001