2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procurare, furnizare și montare staţii de încărcare pentru autovehicule electrice la obiectivul: ,,Hub Educational, strada Borhanci, FN, Cluj-Napoca, judetul Cluj''
Beschreibung: Procurare, furnizare și montare staţii de încărcare pentru autovehicule electrice la obiectivul: ,,Hub Educational, strada Borhanci, FN, Cluj-Napoca, judetul Cluj''
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte