See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług medycznych z zakresu medycyny pracy obejmujący profilaktyczne badania lekarskie -32 WOG w Zamościu w zakresie 4 części. Numer sprawy ZP/PN/54/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup usług medycznych z zakresu medycyny pracy obejmujący profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno - epidemiologiczne, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne) żołnierzy zawodowych i pracowników resortu obrony narodowej 32 WOG Zamość oraz żołnierzy zawodowych i pracowników resortu obrony narodowej jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu medycznym 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu. w zakresie 4 części, Nr sprawy ZP/PN/54/2025: 1)CZĘŚĆ I- Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Zamość: 32 WOG Zamość; Grupa Zabezpieczenia Zamość, 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej, 3 batalion radiotechniczny Łabunie Reforma; 3 batalion zmechanizowany JW.3391, 8. Kompania Rozpoznania Radioelektronicznego, 8 krrel Zamość JW. 3411 Grójec; 18 Pułk Przeciwlotniczy; 19 Brygada Zmechanizowana, 110 posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu Łabunie JW.3533; Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej (CRiWWRE), Dowództwo Wielonarodowej Brygady, Parafia Wojskowa Zamość, Placówka Żandarmerii Wojskowej Zamość, Regionalne Centrum Informatyki Kraków węzeł Zamość; Węzeł Teleinformatyczny Zamość; Wojskowe Centrum Rekrutacji z Zamościu. Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Zamość. 2)CZĘŚĆ II- Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Lublin: 32 WOG, 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej JW. 5444, 3 Rejonowe Biuro Logistyczne skład Jawidz, 3 Wojskowy Szpital Polowy, 18 Brygada Zmotoryzowana ; 19 Brygada Zmechanizowana, 19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej, 43 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe Lublin; 149 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe Rzeszów oddział Lublin, Centrum Rozpoznania Osobowego Lublin, Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Lublinie; Delegatura Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Lublinie, Delegatura Wojskowej Inspekcji Gospodarki Energetycznej w Lublinie, Dowództwo Wielonarodowej Brygady, Grupa Zabezpieczenia Jawidz, Grupa Zabezpieczenia Lublin, Inspektorat Służby Kontrwywiadu Wojskowego w Lublinie, Jednostka Wojskowa działań Niekonwencjonalnych GRYF, Oddział Żandarmerii Wojskowej Lublin; Orkiestra Wojskowa Lublin; Ośrodek Badawczy Służby MPS, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej Lublin; Parafia Wojskowo-Cywilna Lublin, Prokuratura Rejonowa Lublin, Regionalne Centrum Informatyki Kraków - węzeł Lublin; Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Lublin; Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska Lublin; Rejonowe Laboratorium MPS ; Resort Obrony Narodowej RZI Lublin, Rejonowy Zarząd Infrastruktury Lublin; Skład Materiałowy Jawidz; Warsztaty Techniczne 3 RBLog., Węzeł Teleinformatyczny Lublin; Wojskowe Centrum Rekrutacji Lublin; Wojskowa Komenda Transportu; Wojskowe Biuro Emerytalne Lublin; Wojskowy Sąd Garnizonowy. Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Lublin 3)CZĘŚĆ III- Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Chełm: 32 WOG - Grupa zabezpieczenia Chełm, 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej, 19 Brygada Zmechanizowana, 19 batalion zmechanizowany Chełm; 19 Dywizjon Artylerii Samobieżnej w Chełmie, 19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej Chełm, Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej (CRiWWRE), JW..3411 Grójec, JW 3411/82 pluton rozpoznania radioelektronicznego; Regionalne Centrum Informatyki Kraków węzeł – Chełm; Węzeł Teleinformatyczny Chełm; Wojskowe Centrum Rekrutacji w Chełmie; Węzeł Teleinformatyczny Chełm, Parafia Wojskowa Chełm, Regionalne Centrum Informatyki Kraków. Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Chełm. 4)CZĘŚĆ IV- Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Hrubieszów: 32 WOG- Grupa Zabezpieczenia Hrubieszów, 2 Pułk Rozpoznawczy JW.Nr.4055, 19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej, Węzeł Teleinformatyczny Hrubieszów, Regionalne Centrum Informatyki Kraków węzeł - Hrubieszów. Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Hrubieszów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1,2,3,4, został określony w Rozdziele III SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych. 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia. 8.Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ - odpowiednio do danej części. 9.Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu pracy - zgodnie ze wzorem umowy.
Interne Kennung: ZP/PN/54/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: tryb przetargu nieograniczonego, art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320), w powiązaniu z Rozdziałem 4 ustawy Pzp – zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi Wartość postępowania powyżej 750 000 euro.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚCI NR 1 - Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Zamość
Beschreibung: CZĘŚCI NR 1- Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Zamość; 32 WOG Zamość; Grupa Zabezpieczenia Zamość, 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej, 3 batalion radiotechniczny Łabunie Reforma; 3 batalion zmechanizowany JW.3391, 8. Kompania Rozpoznania Radioelektronicznego, 8 krrel Zamość JW. 3411 Grójec; 18 Pułk Przeciwlotniczy; 19 Brygada Zmechanizowana, 110 posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu Łabunie JW.3533; Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej (CRiWWRE), Dowództwo Wielonarodowej Brygady,Parafia Wojskowa Zamość, Placówka Żandarmerii Wojskowej Zamość, Regionalne Centrum Informatyki Kraków węzeł Zamość; Węzeł Teleinformatyczny Zamość; Wojskowe Centrum Rekrutacji z Zamościu; Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Zamość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1-został określony w Rozdziel III SWZ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia. 8.Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do danej części. 9.Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. – zgodnie z § 9 wzoru umowy.
Interne Kennung: ZP/PN/54/1/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr: 1: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚCI NR 2 - Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Lublin:
Beschreibung: CZĘŚĆ 2- Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Lublin: 32 WOG, 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej JW. 5444, 3 Rejonowe Biuro Logistyczne skład Jawidz, 3 Wojskowy Szpital Polowy, 18 Brygada Zmotoryzowana ; 19 Brygada Zmechanizowana, 19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej, 43 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe Lublin; 149 Rejonowe Przedstawicielstwo Wojskowe Rzeszów oddział Lublin, Centrum Rozpoznania Osobowego Lublin, Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Lublinie; Delegatura Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Lublinie, Delegatura Wojskowej Inspekcji Gospodarki Energetycznej w Lublinie, Dowództwo Wielonarodowej Brygady, Grupa Zabezpieczenia Jawidz, Grupa Zabezpieczenia Lublin, Inspektorat Służby Kontrwywiadu Wojskowego w Lublinie, Jednostka Wojskowa działań Niekonwencjonalnych GRYF, Oddział Żandarmerii Wojskowej Lublin; Orkiestra Wojskowa Lublin; Ośrodek Badawczy Służby MPS, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej Lublin; Parafia Wojskowo-Cywilna Lublin, Prokuratura Rejonowa Lublin, Regionalne Centrum Informatyki Kraków - węzeł Lublin; Rejon Wsparcia Teleinformatycznego Lublin; Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska Lublin; Rejonowe Laboratorium MPS ; Resort Obrony Narodowej RZI Lublin, Rejonowy Zarząd Infrastruktury Lublin; Skład Materiałowy Jawidz; Warsztaty Techniczne 3 RBLog., Węzeł Teleinformatyczny Lublin; Wojskowe Centrum Rekrutacji Lublin; Wojskowa Komenda Transportu; Wojskowe Biuro Emerytalne Lublin; Wojskowy Sąd Garnizonowy, Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Lublin Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2-został określony w Rozdziel III SWZ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia. 8.Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do danej części. 9.Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. – zgodnie z § 9 wzoru umowy.
Interne Kennung: ZP/PN/54/2/2025
Beschreibung der Optionen: SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr: 2: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚCI NR 3 - Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Chełm;
Beschreibung: CZĘŚCI NR 3 - Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Chełm; 32 WOG - Grupa zabezpieczenia Chełm, 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej, 19 Brygada Zmechanizowana, 19 batalion zmechanizowany Chełm; 19 Dywizjon Artylerii Samobieżnej w Chełmie, 19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej Chełm, Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej (CRiWWRE), JW.3411 Grójec, JW 3411/82 pluton rozpoznania radioelektronicznego; Regionalne Centrum Informatyki Kraków węzeł – Chełm; Węzeł Teleinformatyczny Chełm; Wojskowe Centrum Rekrutacji w Chełmie; Węzeł Teleinformatyczny Chełm, Parafia Wojskowa Chełm, Regionalne Centrum Informatyki Kraków. Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Chełm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3-został określony w Rozdziel III SWZ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia. 8.Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do danej części. 9.Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. – zgodnie z § 9 wzoru umowy.
Interne Kennung: ZP/PN/54/3/2025
Beschreibung der Optionen: SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr 3: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚCI NR 4- Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Hrubieszów;
Beschreibung: CZĘŚCI NR 4 - Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy na terenie garnizonu Hrubieszów: 32 WOG- Grupa Zabezpieczenia Hrubieszów, 2 Pułk Rozpoznawczy JW.Nr.4055, 19 Nadbużańska Brygada Obrony Terytorialnej, Węzeł Teleinformatyczny Hrubieszów, Regionalne Centrum Informatyki Kraków węzeł - Hrubieszów; Miejsce wykonywania wyżej wymienionych usług w m. Hrubieszów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 4 -został określony w Rozdziel III SWZ SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr: 1, 2, 3, 4: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia. 8.Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ – odpowiednio do danej części. 9.Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy. – zgodnie z § 9 wzoru umowy.
Interne Kennung: ZP/PN/54/4/2025
Beschreibung der Optionen: SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do usługi w zakresie części nr 4: 1.Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych . 2.Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość w całym okresie obowiązywania Umowy skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z zawartą Umową, za które Wykonawcy będzie przysługiwało odrębne wynagrodzenie. 3.Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania 100 % prawa opcji. 4.Prawo opcji może być zastosowane wyłącznie w przypadku wyczerpania wartości Umowy brutto ( zamówienie podstawowe). 5.Zamawiający zastrzega sobie, iż zamówienie objęte prawem opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. 6.Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego lub skorzystania w mniejszym zakresie, niż maksymalna ilość określona w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 7.Uruchomienie prawa opcji nie będzie wymagało wykonania aneksu do niniejszej Umowy. Odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemnego zamówienia.