See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava i isporuka soli za ceste: Grupa 1.: Sol za ceste za istočnu Hrvatsku; Grupa 2.: Sol za ceste za središnju Hrvatsku; Grupa 3.: Sol za ceste za primorsku Hrvatsku; Grupa 4: Sol za ceste za silose
Beschreibung: Nabava i isporuka soli
Interne Kennung: 1.399-500/24
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3.: Sol za ceste za primorsku Hrvatsku
Beschreibung: Nabava i isporuka soli za ceste
Interne Kennung: 1.399-500/24-3