See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kompleksowej organizacji stoiska wystawienniczego Województwa Śląskiego, Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Miasta Katowice na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji stoiska wystawienniczego Województwa Śląskiego, Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Miasta Katowice na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2026
Vorherige Bekanntmachung: 421192-2026
Interne Kennung: BZ-ZP.272.5.19.2026.WL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony z powodu pilnej potrzeby udzielenia zamówienia na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp. Realizacja zadania dotyczącego świadczenie usługi kompleksowej organizacji stoiska wystawienniczego Województwa Śląskiego, Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Miasta Katowice na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2026. Ma to na celu wzmocnienie procesów internacjonalizacji przedsiębiorców działających na terenie województwa śląskiego. Czas na realizację usługi obejmuje nie tylko usługę transportowo-logistyczną, ale i przygotowanie się do jej realizacji, co wymaga rozpoczęcia prac przez Wykonawcę odpowiednio wcześnie. W ramach usługi jednym z podstawowych zadań Wykonawcy jest m.in. zapewnienie transportu lotniczego. Wykonawca usługi koordynuje cały proces transportowo-logistyczny, musi dopełnić formalności związanych z podróżą tj. zakup biletów lotniczych, zapewnienie miejsc noclegowych. Biorąc pod uwagę powyższe konieczne jest podpisanie umowy z Wykonawcą wybranym w postępowaniu najpóźniej do 23 października 2026 r. Równolegle Zamawiający przeprowadzi nabór przedsiębiorców, co powinno być zsynchronizowane z całym procesem logistycznym zadania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji stoiska wystawienniczego Województwa Śląskiego, Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii oraz Miasta Katowice na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL 2026. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na następujące zadania: 2.1. Zadanie 1 – projekt i wykonanie stoiska wystawienniczego wraz z montażem i demontażem, 2.2. Zadanie 2 – utrzymanie stoiska wystawienniczego wraz z kompleksową obsługą techniczną i gastronomiczną, 2.3. Zadanie 3 – usługę transportu materiałów promocyjnych (tylko dla Województwa Śląskiego), 2.4. Zadanie 4 – organizację wyjazdu delegacji osób (tylko dla Województwa Śląskiego), 2.5. Zadanie 5 – zakup dodatkowych wejściówek na targi (tylko dla Województwa Śląskiego), 2.6. Zadanie 6 – organizację kolacji o charakterze biznesowym (tylko dla Województwa Śląskiego). 3. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w: 4.1 Załączniku nr 2A do SWZ – Województwo Śląskie; 4.2 Załączniku nr 2B do SWZ – Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia (GZM); 4.3 Załączniku nr 2C do SWZ – Miasto Katowice. 5. Stoisko musi mieć m. in. podłogę podestową (min. 3 a max. 5 cm). Krawędzie na całej długości podświetlane, umożliwiające łatwy dostęp osobom z niepełnosprawnościami. Na podłodze odpowiednie jej okrycie, tj. np. wykładzina dywanowa wysokiej jakości bądź panele w macie lub połysku, antypoślizgowe. Krawędzie wykładziny/paneli powinny być zabezpieczone listwą.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji