See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialistische schoonmaak
Beschreibung: Specialistische schoonmaak van stations, haltes, ballastbed en tunnelwand, civiele kunstwerken Alle metrostations, tramhaltes onder beheer van RIB, ballastbed, tunnelwand en civiele kunstwerken
Interne Kennung: 2024-20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90690000 Graffiti-Entfernung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Specialistische schoonmaak van de metrostations Noord/Zuidlijn (NZL) en de ondergrondse stations van de Oostlijn (OL) inclusief de tunnelnooduitgangen
Beschreibung: Onder specialistisch schoonmaak wordt het reinigen van objecten verstaan die een directe relatie tot de technische staat en werking hebben. Het gaat daarbij bijvoorbeeld om de periodieke (maandelijkse-, drie maandelijkse-, halfjaarlijkse en jaarlijkse) dieptereiniging van -stationstoegangen, -wanden -kappen, -lichtlijnen, -liften, -liftschachten, -roltrappen, -perron -technische ruimten, -ballastbed, - glasbewassing en het verwijderen van graffiti (tevens onderdeel van het Veiligheidsarrangement Openbaar Vervoer Amsterdam) etc. Concreet betekent dit voor perceel 1 en 2 specialistische schoonmaak de volgende werkzaamheden: • Periodiek schoonmaakonderhoud stations, haltes en gelijkrichter gebouwen van alle metrolijnen en de tramlijnen Amsteltramlijn en IJ-tram; • Glasbewassing periodiek, 2-wekelijks of maandelijks; • Reinigen van vloeren, roltrappen, liftbodems en technische ruimten; • Graffiti reiniging binnen het PVR. Specialistische schoonmaak van metrostations Noord/Zuidlijn (NZL), Oostlijn (OL) (traject Centraal station tot Gaasperplas), gelijkrichterstations (traject Gaasperplas) en de IJ-tram haltes (Rietlandpark en BIM-huis)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen perceel 3 zal er gedurende de Overeenkomst een anti klad en plak beleid worden opgesteld. De kaders hiervoor zijn nog niet vastgesteld maar kunnen mogelijk impact hebben bij de implementatie hiervan op de reinigingsactiviteiten zoals bijvoorbeeld werkwijze en/of scope. Dit is afhankelijk van de besluitvorming vanuit VRA (opdrachtgever van GVB) en gemeente Amsterdam.
Los: LOT-0002
Titel: Specialistische schoonmaak van de metrostations Ringlijn (RL), bovengrondse stations Oostlijn (OL) en tramhaltes Amsteltram (AT) en IJ-tramhaltes (Rietlandpark en BIM-huis) en gelijkrichterstations (traject Gaasperplas, Gein, Ringlijn en Amsteltram)
Beschreibung: Onder specialistisch schoonmaak wordt het reinigen van objecten verstaan die een directe relatie tot de technische staat en werking hebben. Het gaat daarbij bijvoorbeeld om de periodieke (maandelijkse-, drie maandelijkse-, halfjaarlijkse en jaarlijkse) dieptereiniging van -stationstoegangen, -wanden -kappen, -lichtlijnen, -liften, -liftschachten, -roltrappen, -perron -technische ruimten, -ballastbed, - glasbewassing en het verwijderen van graffiti (tevens onderdeel van het Veiligheidsarrangement Openbaar Vervoer Amsterdam) etc. Concreet betekent dit voor perceel 1 en 2 specialistische schoonmaak de volgende werkzaamheden: • Periodiek schoonmaakonderhoud stations, haltes en gelijkrichter gebouwen van alle metrolijnen en de tramlijnen Amsteltram en IJ-tram; • Glasbewassing periodiek, 2-wekelijks of maandelijks; • Reinigen van vloeren, roltrappen, liftbodems en technische ruimten; • Graffiti reiniging binnen het PVR. Specialistische schoonmaak van metrostations Oostlijn (OL) (traject Gein tot Duivendrecht) en Ringlijn (RL) (traject Overamstel tot Isolatorweg), gelijkrichterstations (traject Gein), gelijkrichterstations (traject Ringlijn), tramhaltes Amsteltramlijn (ATL) (traject A.J. Ernststraat tot Uithoorn Centrum) en gelijkrichterstations (traject ATL)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Schoonmaak van ballastbed en tunnelwanden (Oostlijn en Noord/Zuidlijn), opstelterreinen en tailtracks, schoonmaak civiele kunstwerken, graffiti reiniging op ballastbed, tunnelwand, opstelterreinen en op civiele kunstwerken
Beschreibung: Onder perceel 3 schoonmaak ballastbed- en tunnelwandreiniging en opstelterreinen (emplacementen en tailtracks) worden de volgende werkzaamheden verstaan: • Reinigen van de opstelterreinen. Dit zijn de locaties: emplacement Amstel, emplacement Zuid, emplacement Isolatorweg, opstelterrein HWR/LWP, tailtrack Noord, tailtrack Gaasperplas en tailtrack Gein; • Reinigen van de Noord/Zuidlijn tunnel en Oostlijntunnel; • Reinigen van het ballastbed van het gehele metro areaal; • Graffiti reiniging op ballastbed, tunnelwand en opstelterreinen. Het reinigen van het ballastbed op de tailtracks en emplacementen dient tijdens exploitatie te worden uitgevoerd. Tijdens de exploitatie uren zijn de opstelterreinen en tailtracks nagenoeg leeg. Onder het reinigen van de civiele kunstwerken worden de volgende werkzaamheden verstaan: • Het reinigen van de damwanden, stempels, randelementen viaducten en dragende/ kerende elementen; • Graffiti reiniging op civiele kunstwerken. De schoonmaak van de civiele assets is relatief nieuw binnen GVB RIB en dient doorontwikkeld te worden gedurende deze Overeenkomst. De exacte invulling en frequenties kunnen daarom nog wijzigen. Voorheen lag het beheer hiervan bij de gemeente Amsterdam. Schoonmaak van ballastbed en tunnelwanden (Oostlijn en Noord/Zuidlijn), opstelterreinen en tailtracks, schoonmaak civiele kunstwerken, graffiti reiniging binnen Profielvrijeruimte (PVR)
Interne Kennung: 3