642210-2026 - Ergebnis
Ungarn – Brennstofftankwagen – Üzemanyag töltőgépkocsik beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Üzemanyag töltőgépkocsik beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés: "Üzemanyag töltőgépkocsik beszerzése" tárgyban. 1. rész: 10 m³-es 3 tengelyes üzemanyag töltő gépjárművek - Termékek rendeltetése: Az MH repülő csapatainál hajtóanyag (kerozin: UN 1223) szállítása, valamint a rendszeresített légi járművek hajtóanyaggal történő feltöltésének végrehajtása. - A beszerzendő járművek feleljenek meg a közúti járművek megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM és közúti járművek forgalomba helyezéséről és forgalomban tartásáról szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletek előírásainak. - A jármű „N3 járműkategória”-ba legyen besorolható: több mint 12 t megengedett legnagyobb össztömegű tehergépkocsik, vontatók. - A beszerzendő járművek legyenek közúti forgalomra alkalmasak korlátozás nélkül, közúti forgalomban történő igénybevételük külön eseti engedély nélkül megvalósítható legyen. 2. rész: 37 m³-es közúti üzemanyag szállító félpótkocsi vontató bázis járművel - Termékek rendeltetése: Az MH repülő csapatainál hajtóanyag (kerozin: UN 1223) szállítása, valamint a rendszeresített légi járművek hajtóanyaggal történő feltöltésének végrehajtása. - A beszerzendő jármű feleljen meg a közúti járművek megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM és a közúti járművek forgalomba helyezéséről és forgalomban tartásáról szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletek előírásainak. - A jármű „N3 járműkategória”-ba legyen besorolható: több mint 12 t megengedett legnagyobb össztömegű tehergépkocsik, vontatók. - A beszerzendő jármű legyen közúti forgalomra alkalmas korlátozás nélkül. Amennyiben közúti forgalomban történő igénybevétele eltérési engedély köteles, az engedély beszerzése az Eladó feladata. (Évenkénti, vagy adott időszakra szóló engedélyeztetés elfogadható, például éves útvonal engedély.) A részletes műszaki paramétereket a műszaki leírások tartalmazzák. Nyertes AT a jótállás időtartama alatt köteles a járművek (gépkocsi és felépítmény) éves, vagy kilométerhez kötött szervizelését (karbantartását) elvégezni. Részajánlati körönként, Nyertes AT köteles egy alkalommal legfeljebb 10-10 fő kijelölt vezető/kezelő és javító-karbantartó állomány részére felkészítést tartani.
Vorherige Bekanntmachung: 537029-2026
Interne Kennung: EKR001380402026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatok értékelése a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja alapján, a legalacsonyabb ár elve alapján történik.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 10 m3-es 3 tengelyes üzemanyag töltő gépjármű
Beschreibung: Adásvételi szerződés: "Üzemanyag töltőgépkocsik beszerzése" tárgyban. 1. rész: 10 m³-es 3 tengelyes üzemanyag töltő gépjárművek - Mennyiség: 7 darab. - Termékek rendeltetése: Az MH repülő csapatainál hajtóanyag (kerozin: UN 1223) szállítása, valamint a rendszeresített légi járművek hajtóanyaggal történő feltöltésének végrehajtása. - A beszerzendő járművek feleljenek meg a közúti járművek megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM és közúti járművek forgalomba helyezéséről és forgalomban tartásáról szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletek előírásainak. - A jármű „N3 járműkategória”-ba legyen besorolható: több mint 12 t megengedett legnagyobb össztömegű tehergépkocsik, vontatók. - A beszerzendő járművek legyenek közúti forgalomra alkalmasak korlátozás nélkül, közúti forgalomban történő igénybevételük külön eseti engedély nélkül megvalósítható legyen. A részletes műszaki paramétereket a műszaki leírás tartalmazza. Nyertes AT a jótállás időtartama alatt köteles a járművek (gépkocsi és felépítmény) éves, vagy kilométerhez kötött szervizelését (karbantartását) elvégezni. Nyertes AT köteles egy alkalommal legfeljebb 10-10 fő kijelölt vezető/kezelő és javító-karbantartó állomány részére felkészítést tartani.
Interne Kennung: EKR001380402026/1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Menge: 7 Stück
Los: LOT-0002
Titel: 37 m3-es közú.üza.száll.félpót. vont. bázisjművel
Beschreibung: Adásvételi szerződés: "Üzemanyag töltőgépkocsik beszerzése" tárgyban. 2. rész: 37 m³-es közúti üzemanyag szállító félpótkocsi vontató bázis járművel - Mennyiség: 2 darab - Termékek rendeltetése: Az MH repülő csapatainál hajtóanyag (kerozin: UN 1223) szállítása, valamint a rendszeresített légi járművek hajtóanyaggal történő feltöltésének végrehajtása. - A beszerzendő jármű feleljen meg a közúti járművek megvizsgálásáról szóló 5/1990. (IV. 12.) KöHÉM és a közúti járművek forgalomba helyezéséről és forgalomban tartásáról szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletek előírásainak. - A jármű „N3 járműkategória”-ba legyen besorolható: több mint 12 t megengedett legnagyobb össztömegű tehergépkocsik, vontatók. - A beszerzendő jármű legyen közúti forgalomra alkalmas korlátozás nélkül. Amennyiben közúti forgalomban történő igénybevétele eltérési engedély köteles, az engedély beszerzése az Eladó feladata. (Évenkénti, vagy adott időszakra szóló engedélyeztetés elfogadható, például éves útvonal engedély.) A részletes műszaki paramétereket a műszaki leírás tartalmazza. Nyertes AT a jótállás időtartama alatt köteles a járművek (gépkocsi és felépítmény) éves, vagy kilométerhez kötött szervizelését (karbantartását) elvégezni. Nyertes AT köteles egy alkalommal legfeljebb 10-10 fő kijelölt vezető/kezelő és javító-karbantartó állomány részére felkészítést tartani.
Interne Kennung: EKR001380402026/2
Menge: 2 Stück