2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontroll och felavhjälpande av skyddsventilerade enheter
Beschreibung: Ramavtalet omfattar årlig kontroll med tillkommande service och underhåll av skyddsventilerade enheter i Region Skånes fastigheter eller inhyrda lokaler. I uppdraget ingår även service och underhåll, felavhjälpande åtgärder samt flytt och installation av befintlig eller tillkommande utrustning.
Interne Kennung: 2026-FA000124
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0000